Звіт Макарівського селищного голови за результатами роботи I півріччя 2016 р.

13872818_958452737616433_9173979013804093851_nПрийшов час поділитись результатами роботи за I півріччя 2016 року.
Почну з того, що вдалося. Коротко. Здійснювалось зимове утримання доріг (очистка від снігу та посипання). Роботи виконувались КП «Макарівсервіс» та Макарівським райДУ.
Придбано РУМ-5 для посипання вулиць в зимовий період протиожеледною сумішшю.

Розроблено проектно-кошторисну документацію та проведено капітальний ремонт доріг площею 7387 м2 та протяжністю 1847 м на суму 1814,0 тис. грн., в т.ч. по вулицях:

- вул. Ярослава Мудрого (колишня Леніна) – 4663 м2;
– вул. Довга (колишня Червоноармійська) – 1680 м2;
– вул. Сірка Івана (колишня Щорса) – 1044 м2.

Розроблено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту дороги по вулиці Житня (колишня Чапаєва) на суму 834,7 тис. грн. та подано проект на фінансування з державного бюджету.

Проведено поточний ремонт доріг на площі 6724 м2, протяжністю 1680 м, в т.ч. по вулицях: Данила Туптала, Лесі Українки, Заводська, Кочубея, Космонавтів, та провулках: Дорожній, Гетьманський, Заводський, Молодіжний.
В с. Зурівка проведено грейдерування та облаштування обох вулиць твердим покриттям (щебеневою сумішшю).

Заасфальтована центральна дорога на Макарівському кладовищі площею 744 м2, протяжністю 233 м.

Проведено ямковий ремонт доріг по вулицях: Садова, Ілліча, Пушкіна, Проектна, Димитрія Ростовського, Ярослава Мудрого, загальною площею 473 м2 .
Всього за І півріччя 2016 року проведено ремонт доріг загальною площею 15328 м2, протяжністю 3832 м.

Відремонтовано накриття трибун та лави для запасних гравців на центральному стадіоні. На базі спортивного клубу “Макарів” відкрито дві нові спортивні секції – козацького бойового мистецтва “СПАС” та футбол. На разі в футбольна команда лідирує в першій лізі чемпіонату Макарівського району.

Відкрито поштове відділення Макарів-2 Центру поштового зв’язку №4 Київської обласної дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Проводиться поточний ремонт вуличного освітлення. З початку року відремонтовано 220 ліхтарів.
Відновлено роботу та включено в систему водопостачання свердловину по вул. Ватутіна генерала, що дало можливість безперебійно постачати воду жителям даного мікрорайону в літній період.

Проведено поточний ремонт гуртожитку по вул. Ватутіна генерала, 38 – повністю замінена покрівля.

В рамках весняного двомісячника благоустрою проведено прибирання 14 стихійних сміттєзвалищ, висаджено 200 дерев та кущів, проведено прибирання змету та очистку і побілку бордюр.

Загороджено більш ніж 10 сміттєвих майданчиків, на яких, крім того, замінено сміттєві баки на нові.

Щоденно здійснюється прибирання центральних вулиць, площ, тротуарів, парку, скверів, косіння трави. Постійно проводиться догляд та прибирання кладовищ.
На трьох кладовищах в селищі Макарів, с. Калинівка та с. Зурівка проведено заміну старих дерев’яних парканів на нові бетонні загальною протяжністю 670 м.
Крім цього, за кошти Макарівської селищної ради проведено часткову заміну вікон в Макарівських школах, придбано новий комп’ютерний клас в школу № 2 та кабінети фізики і хімії в школу № 1.

Придбано хірургічне обладнання на суму 100 тис. грн. для Макарівської ЦРЛ та медичне обладнання на суму 65 тис. грн. для Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Відкрито відділ архітектурно-будівельного контролю та реєстраційний відділ. Відтак в Макарівській селищній раді можна зареєструвати речові права на нерухоме майно, а також здійснити реєстрацію (перереєстрацію) юридичних і фізичних осіб-підприємців.
Тепер про те, що не вдалося.

Занадто повільно рухаються роботи по реконструкції скверу «Молодіжний». Не буду описувати чому так. Історії про те, чому досі не вдалось – це не результат. Проте, хочу відмітити, що вже є затверджений проект, який пройшов державну експертизу. Залишилось провести тендер і вперед!

Крім цього, собаки і ворони. Проте, сподіваюсь, і ці проблеми ми вирішимо.

Дякую всім, хто підтримує – ви надихаєте. Вдячний всім за конструктивну критику – завдяки вам ми вдосконалюємось. Дякую критиканам і тим, хто постійно бачить лише негатив – завдяки вам ми стаємо сильнішими.

Сторінка Макарівського селищного голови в соціальній мережі Facebook

Коментарі

Напишіть відгук