Зустріч з питання встановлення комплексу сонячних батарей на території Макарівщини

25.01.17_1

25 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком, першим заступником голови  Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм, Юрівським сільським головою В.Шурдою, завідувачем сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації С.Головатенко та начальником управління Держгеокадастру у Макарівському районі А.Карбовським провела зустріч з представниками бізнесу, щодо можливості впровадження проекту з  встановлення на території району комплексу сонячних батарей, з метою вироблення сонячної енергії, як альтернативного виду електропостачання.

Енергія Сонця може використовуватися для безлічі завдань. Одна з них – це перетворення сонячної енергії в електричну, в так звану сонячну електрику. Хоча сонячна енергія є порівняно новим джерелом енергії, вона легко може стати найважливішим джерелом енергії в майбутньому. Оскільки, є багато переваг використання сонячної енергії:

• сонячна енергія, є поновлюваним ресурсом. Хоча вона може зникнути за хмарами на мить, і недоступна в нічний час, але як правило потім повертається в повній силі;
• сонячна енергія не забруднює довкілля. На відміну від нафти, використання сонячної енергії не виділяє яких-небудь парникових газів, а також при виробленні її немає шкоди екології шляхом розливу або днопоглиблювальних робіт. Це, мабуть, одні з основних переваг використання сонячної енергії тощо.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук