Засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, природокористування

Coat_of_Arms_of_Kyiv_OblastЗасідання постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, природокористування

26.01.2016; 14:00

Питання до розгляду:

  1. Про погодження клопотання Державному підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «УКРСПИРТ» («ДП Укрспирт») на надання спеціального дозволу на користування надрами.
  2. Про погодження клопотання  ТОВ «Ярошівський гранітний кар’єр» на надання спеціального дозволу н користування надрами.
  3. Про розгляд звернення жителів с. Росава Миронівського району Київської області щодо роботи ТОВ «Миронівський агрокомплекс».
  4. Про розгляд колективного звернення щодо обговорення проекту детального плану території 2-ї черги розширення полігону відходів картонного та паперового виробництва ПАТ «Київський КПК» в межах Обухівської міської ради Київської області.
  5. Про розгляд скарги громадського контролю садівничого масиву «Жовтневий» розміщеного біля Новогребельського водосховища (поблизу с.Пороскотень у Бородянському та Макарівському районах Київської області) щодо збереження Новогребельського водосховища та усунення порушень природоохоронного та земельного законодавства.
  6. Про розгляд звернення депутата Дмитрівської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області Збанацької А.А.  щодо ситуації, яка склалася з вивезенням побутових відходів з житлового масиву с.Капітанівка КП КОР «Гарнітура».
  7. Про розгляд звернення жителів с. Крюківщина Києво – Святошинського району Київської області стосовно екологічної загрози, яку становить жителям села полігон твердих побутових відходів Києво – Святошинського ВЖКГ.
  8. Про розгляд звернення депутата Білоцерківської районної ради  VII скликання Махині О.І. щодо ситуації в с. Блощинці Білоцерківського району Київської області стосовно порушення права на воду для питних та побутових потреб ФОП «Цуканова».

           Різне. 

  1. Про розгляд відповідей на запити Постійної комісії щодо ситуації стосовно незаконних робіт, які призвели до зміни русла р.Сіверка в с.Юрівка Віта-Поштової сільської ради, Києво-Святошинського району, Київської області.
  2. Про розгляд відповідей на запити Постійної комісії щодо ситуації в смт Макарів Київської області  на річці Здвиж стосовно проведення робіт по розчистці  її русла з численними порушеннями  (Макарівська селищна рада, Державна екологічна інспекція Київської області).

Джерело: Київська обласна рада

Коментарі

Напишіть відгук