Засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації

30743921_1845204418870829_3276942296024612864_n20 квітня відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов’язків особового складу райвійськкомату, ремонту дороги Феневичі — Бородянка — Макарів — Бишів, на відрізку смт Макарів с. Фасівочка, який здійснюється в рамках Урядової ініціативи “Капітальний ремонт країни”, надання якісних послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах, створення громадської організації “Спілка учасників бойових дій, родин загиблих (померлих), добровольців, їх сімей та волонтерів Макарівщини”, поселення ромів поблизу макарівського сміттєзвалища.

Відповідно до зазначених питань членами громадської ради було вирішено направити листи:

- до ТОВ АТП “Стріла” з проханням розмістити в кожному мікроавтобусі, які здійснюють як внутрішньо районні, так і міжміські перевезення оголошення щодо надання безкоштовних послуг учасникам бойових дій (учасникам АТО) та учням загальноосвітніх навчальних закладів району; розгляду пропозицій голів сільських рад щодо введення додаткових рейсів по маршруту смт Кодра — м. Київ та у зворотньому напрямку через села Липівка, Забуяння, Королівка, смт Кодра, у зв’язку з великим пасажирським напливом;

- до голови Макарівської райдержадміністрації щодо прохання підготовки листів на приймальню Президента України та прокуратуру Київської області з приводу повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов’язків особового складу райвійськкомату.

Окремо було розглянуте питання протезування зубів учасникам бойових дій (учасникам АТО) з Макарівського району та можливостей виділення коштів на ці потреби з районного бюджету. А також мова йшла про тарифи на послуги, які надаються лікарями стоматологічної поліклініки громадянам, реєстрації пацієнтів, ведення первинної облікової документації – “медичних карток стоматологічних хворих” і наявності графіку роботи у робочі та вихідні дні лікарів.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук