Засідання 15 сесії районної ради VII скликання

image-0-02-05-a156e114c7a129b5ded2086cb7b28655283f38f9424ed9eaff1ad2f5d525a294-VОсновні з розглянутих питань – фінансового спрямування. Зокрема, затвердили ряд важливих програм:

Програму впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань в Макарівському районі на період 2017-2025 роки;

Програму створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Макарівського району та забезпечення життєдіяльності підрозділів, залучених до ліквідації надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки ( для того, щоб Макарівщина мала власні резерви для недопущення та ліквідації надзвичайних ситуацій);

районну комплексну Програму “Турбота” на 2016-2020 роки в новій редакції (зміни полягають у збільшенні матеріальної допомоги на лікування, при втраті житла тощо до 48 тис. грн.).

Також внесли зміни до Програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж, пожеж в природних екосистемах та забезпечення їх ефективного гасіння на період 2016-2017 років (виділили кошти на придбання пожежного автомобіля на базі шасі “Урал”).

Крім того, вирішили делегувати 2 представників до складу Госпітальної ради Бородянського госпітального округу: першого заступника Макарівської РДА Ірину Багінську та головного лікаря Макарівської ЦРЛ Олександра Рєзнікова. Наразі Макарівщина має вибір між 2 госпітальними округами: Бородянським та Васильківським.

Також в районі продовжується модернізація мережі навчальних закладів – створення опорних шкіл, НВО. Тому освітньому питанню на засіданнях сесій приділяється значна увага. Насамперед, дупутати приймають рішення, які оптимізують та покращать якість надання освіти на Макарівщині.
Депутати проголосували за призначення на посаду директора Фонду комунального майна Макарівського району Віталія Коваленка.

В місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами оголошено “сезон тиші” з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу.

Джерело: Макарівська районна рада

Коментарі

Напишіть відгук