Закон у дії

У липні 2016 року до КУпАП було внесено зміни в частині накладення стягнення за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. За відповідний період Макарівським районним судом позбавлено права керування 60 осіб, при цьому 33 правопорушення зафіксовано працівниками Макарівського відділення поліції.

Таким чином на 56 осіб накладено стягнення у вигляді штрафу на суму 10200 грн. та позбавлення права керування строком на 1 рік, за повторне протягом року вчинення правопорушення, а також за вживання алкоголю після скоєння ДТП до приїзду працівників поліції, 3 осіб оштрафовано на суму 20400 грн. з позбавленням права керування на 3 роки.

І нарешті 1 особа у віці 19 років позбавлена права керування на 10 років з накладенням штрафу у розмірі 40800 грн., оскільки вже двічі впродовж року притягувався до відповідальності за аналогічне правопорушення. Станом на сьогоднішній день у Макарівський районний суд направлено ще 2 справи за ст. 130 КУпАП відносно зазначеного громадянина.

Керівництво Макарівського відділення поліції закликає усіх мешканців району проявити свідомість та людяність, адже водій у стані алкогольного сп’яніння становить потенційну небезпеку для життя та здоров’я оточуючих. Наш спільний добробут залежить від вибору кожного окремо!

Джерело: Макарівське Відділення Поліції

Коментарі

Напишіть відгук