З’їзд депутатів всіх рівнів Макарівського району

0_219x152_images_stories_Golov_stor.2015_03.06.15_402 червня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури відбувся перший в історії Макарівщини, часів незалежності, з’їзд депутатів всіх рівнів району, на виконання рішення сесії Макарівської районної ради VІ скликання від 26 травня 2015 року. До президії з’їзду увійшли делегат від Макарівської районної ради О.Кирилов, голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига, заступник голови Київської облдержадміністрації О.Корбан, перший заступник голови Київської обласної ради Я.Добрянський, делегати від Колонщинської сільської ради Ю.Пелешок та Наливайківської сільської ради Л.Савран.З’їзд розпочався з приємного моменту — вручення грамот активістам району, які допомагають підтримувати морально та забезпечувати гуманітарною допомогою учасників АТО.

На порядку денному були розглянуті питання ходу виконання рішень сесій районної ради від 01.04.2015 та  22.05.2015, резолюції Віче громади Макарівського району щодо питань адміністративно-територіальної реформи в Макарівському районі та необґрунтованого підвищення  тарифів на енергоносії; ходу виконання рішення 39 сесії Макарівської  районної ради від 01.04.2015, резолюції Віче громади Макарівського району від 02.04.2015 року, та про підтримку рішення 40 сесії VІ скликання Макарівської районної ради від 26 травня 2015 року та про кандидатуру на посаду голови Макарівської районної державної адміністрації.

Третє питання порядку денного щодо інформування  народного депутата України Сольвара Руслана Миколайовича від 91 виборчого округу про свою депутатську  діяльність на виборчому окрузі, було зняте з обговорення, у зв’язку з відсутністю виступаючого.

В заході також взяли участь делегації з Києво-Святошинського району, м. Фастів, Сквирського та Бородянського районів.

0_218x163_images_stories_Golov_stor.2015_03.06.15_3Цікавим фактом стала заявка на зрив проведення з’їзду, яке намагалися здійснити представники делегацій з м. Фастів та Сквирського району. Однак завдяки діям громадського формування по охороні громадського порядку “Самооборона майдану в Макарівському районі” вдалося уникнути довготривалого протистояння залу та, так званих, “гостей” і перевести все у мирне русло.

Рішеннями з’їзду стали: підготовка звернення до Президента України, КМУ, Верховної Ради України, голови Київської облдержадміністрації щодо перегляду тарифів на тепло- та енергозабезпечення, в межах діючих до 01.03.2015 року, підтримка Ю.Забели на посаду голови Макарівської райдержадміністрації. Делегатом на сесію Київської обласної ради, яка відбудеться 03 червня 2015 року для інформування депутатів Київської обласної ради щодо рішень з’їзду депутатів всіх рівнів Макарівського району, обраний Наливайківський сільський голова Радченко Марина Михайлівна.

На з’їзд були запрошені 211 делегатів, з’явилися 201 делегат.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

2 коментарі (-в)

  • І в рішенні 40-ї сесії депутатів Макарівського району і в рішенні з’їзду чітко прозвучало про висловлення недовіри новопризначеному голові держадміністрації Стефаноському С.Г. Чому ви замовчуєте цей факт?

  • А чи можете нам надіслати рішення? Ми з привеликою радістью розмістимо його на нашому сайті.
    P.S. Новину цю ми брали на сайті РДА. А чому вони не написали про вищезгадані Вами речі – ми не знаємо.

Напишіть відгук