Юрій Бойко відвідав «Промінь надії»

15697395_1283888405004218_6764587384159299560_n

Уже п’ять років поспіль у Макарівському районі працює унікальний на всю країну заклад – центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». Місія його функціонування – надати кожній дитині, що опинилася в складних життєвих обставинах, можливість жити в безпечному та люблячому сімейному оточенні, завдяки якому вона зможе реалізувати свій потенціал.

Усміхнені й радісні дітлахи, які за різних життєвих обставин опинилися тут та знайшли прихисток і турботу, досвідчені фахівці, котрі ставляться до вихованців, як до рідних дітей, затишна атмосфера і комфортні умови проживання, одним словом, – велика дружня родина «Променю надії» сьогодні, 28 грудня, зустріла у себе на гостину депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Гості – народний депутат, лідер парламентської фракції Юрій Бойко, депутат облради, голова партії в Київській області Олександр Качний і заступник голови Макарівської райради Олександр Цисаренко – поспілкувалися з керівником Центру Світланою Шабановою, ознайомилися з умовами, в яких проживають дітки, і переглянули святковий концерт з музичними та танцювальними номерами, підготовлені вихованцями.

Депутати привітали освітян з новорічними та різдвяними святами і подарували закладу миючий пилосос. Вихованці ж поласували солодкими подарунками.

Джерело: Опозиційний Блок. Київщина

Коментарі

Напишіть відгук