Юні артисти на фестивалі «ArtLikeFest»

12596350_1124984957535816_262596982_nНещодавно, 14 лютого, у місті Києві проходив ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Столичні зустрічі» організаторами якого були Національна музична Академія ім. П.І.Чайковського, Національна Всеукраїнська музична спілка, кафедра сучасної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв, творчий проект «ArtLikeFest».

Конкурсанти фестивалю, які з’їхалися до столиці з усіх куточків України, змагалися у трьох номінаціях: інструментальний жанр, вокал та хореографія. У даному фестивалі – конкурсі взяв участь і зразковий аматорський хореографічний колектив «Ясочка» Макарівського районного будинку культури, керівник Оксана Смоленська, які показали високий рівень майстерності.

За результатами журі фестивалю – конкурсу «ArtLikeFest» наш колектив здобув третє місце в номінації «Народна хореографія». За роки існування колектив неодноразово ставав дипломантом районних, обласних Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів. Колектив «Ясочка» є бажаним гостем на концертах, фестивалях, конкурсах, а ще це організована співдружність вихованців, їх батьків та педагога.

Директор РБК Л. В. Колос

Коментарі

Напишіть відгук