Візит очільників району в с. Великий Карашин

12799187_208947702808598_1061793067741915229_nГолова Макарівської районної ради Олександр Гулак разом з першим заступником голови райдержадміністрації Іриною Багінською, керівниками та заступниками районних управлінь здійснили виїзний прийом в с. Великий Карашин. Першими висловились про наболіле учасники АТО. Хлопці з неприхованим обуренням розповіли, що сільський голова відмовився поставити їх на квартирний облік, не виділив їм земельних ділянок,згідно чинного законодавства, мотивуючи це тим, що в селі житла давно не будують і «вільних» земельних ділянок під будівництво житлових будинків для учасників АТО не лишилось.

На це начальник управління Держгеокадастру у Макарівському районі Анатолій Карбовський порадив учасникам АТО написати колективне звернення для отримання земельних ділянок під будівництво, після цього він зможе оцінити наявність земельних ділянок в межах села, які можливо виділити учасникам АТО. Щодо квартирного обліку, то Петро Волошин перепросив за свої відмови та пообіцяв створити квартирний облік в селі. Крім того, присутні вирішили, що надалі між громадськістю с. Великий Карашин, сільським головою, депутатами буде налагоджено співпрацю. Щоб у майбутньому не виникало спірних питань.

Користуючись нагодою, жителі села піднімали питання невикористаних субсидій, оплати послуг електро та газопостачання, освітньої реформи, їх особливо цікавить, чи буде функціонувати школа. Також піднімались питання щодо ремонту доріг, покрівлі сільського клубу.

Щоб уникнути складнощів в оплаті газопостачання, начальник Макарівської філії ВАТ «Київоблгаз» Борис Кищук інформував присутніх, що покази лічильника потрібно передавати щомісяця за тел.:

+380674029891, 6-04-94, 5-19-02, 5-24-02.

Також він наголосив на тому, що будь-які перевірки приладів газопостачання працівники Макарівської філії ВАТ «Київоблгаз» проводять БЕЗКОШТОВНО.

Спілкуючись з громадою, Олександр Гулак зазначив: «У цьому селі дійсно багато проблем, вирішувати їх потрібно. Та, перш за все, варто зрозуміти, що основне завдання районної влади згуртувати громадськість, координувати дії на місцях та допомагати людям вирішувати проблеми шляхом якісних змін. Але люди в селі самі мають хотіти робити зміни. Знаходячи компроміси та альтернативи розвитку, громадськість шукає шляхи вирішення фінансових проблем. Моя порада сільському голові та депутатам згуртуватись з людьми. Провести аналіз платоспроможності підприємств, які ведуть свою діяльність на території села і почати співпрацювати з ними».

Джерело: Макарівська районна рада

Коментарі

Напишіть відгук