Виїзний прийом громадян у с. Мотижин

24.02.16_124 лютого у с. Мотижин відбувся виїзний прийом громадян за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, Мотижинського сільського голови О.Сухенко, завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, позаштатного радника голови Макарівської районної ради Р.Бельмеги і керівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації та установ району.

У ході прийому жителі с. Мотижин порушили питання соціального захисту населення, а саме: про порядок оплати за комунальні послуги по субсидії, призначення субсидії на зимовий період,  пільгового забезпечення учасників бойових дій, учасників АТО та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС І-ІІ категорії. Відповіді на вказані питання були надані начальником управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицьким. Також Г.Невмержицький надав мешканцям села детальні роз’яснення щодо інформації, яка міститься в повідомленнях про призначення субсидій, назвав перелік категорій громадян, які мають право на пільги.
Актуальними для мешканців с. Мотижин є питання діяльності газового господарства, зокрема, до начальника Макарівської дільниці Вишгородської філії по експлуатації газового господарства ПАТ “Київоблгаз” Б.Кищука громада с. Мотижин звернулася з питаннями оплати за газопостачання, оплати за перевірку вентеляційних каналів (димоходів), скаргами на якість газу. Б.Кищук надав інформацію щодо процедури перевірки вентиляційних каналів (димоходів), щодо планового технічного обслуговування, щодо підстав відключення абонентів від газопостачання, при цьому наголосивши, що підставою для відключення від газопостачання може бути тільки несплата за газопостачання або аварійна ситуація.

Також відповіла на запитання громади заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі з пенсійного забезпечення І.Плевако, надавши детальну інформацію щодо індексацій пенсій.

Із запитаннями громадяни звернулися і до начальника управління Держгеокадастру у Макарівському районі Київської області А.Карбовського. Мешканців села турбували питання накладок на земельні ділянки, приватизації земельних ділянок. А.Карбовський надав роз’яснення щодо вказаних питань, при цьому вказавши, що звертатися з земельними питаннями, перш за все, потрібно до управління Держгеокадастру у Макарівському районі Київської області. Також мешканців села було поінформовано про приватні організації, які надають допомогу в приватизації земельних ділянок.

Під час зустрічі Т.Семенова відзначила роботу Мотижинського сільського голови О.Сухенко з благоустрою населеного пункту, за проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань соціального захисту населення  та наголосила на тому, що у 2016 році за рахунок коштів районного бюджету вдалося відновити  харчування учнів 1-4 класів в закладах освіти району. А О.Гулак акцентував увагу присутніх на плідній співпраці депутатських корпусів Макарівської районної ради та Мотижинської сільської ради, подякував за ефективне вирішення питань соціально-економічного розвитку громади.

Також голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та голова Макарівської районної ради О.Гулак інформували присутніх про напрями децентралізації влади, механізм реформування спроможних територіальних громад, розповіли про перспективні плани об’єднання громад в Макарівському районі.
По закінченню прийому Т.Семенова, О.Гулак та О.Сухенко відвідали об’єкти соціального призначення села, а саме: медичну амбулаторію загальної практики сімейної медицини, дитячий садочок “Віночок”, Мотижинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та ТОВ “УкрЕкоХліб”.
Під час відвідування вказаних закладів та підприємства  голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак та Мотижинський сільський голова О.Сухенко поспілкувалися з керівниками та представниками трудових колективів.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук