Виїзна нарада з впорядкування відрізку дороги міжнародного сполучення Київ-Чоп у с. Калинівка

28.03.16_4У зв’язку зі зверненнями жителів с. Калинівка, які надходили до Макарівської райдержадміністрації, Макарівської селищної ради з приводу того, що по сільській дорозі, яка є паралельною до траси міжнародного соплучення Київ-Чоп, на частині дороги, прилеглій до АЗС Patron, встановлені залізобетонні стовпи, які перешкоджають руху громадян та транспортним засобам.

Дана ситуація є неправомірною, адже вказана ділянка дороги не може бути привласненою, оскільки є територією загального користування, окрім того тепер жителі села змушені порушувати правила дорожнього руху.

З метою врегулювання ситуації Макарівська селищна рада звернулася до керівника АЗС з рекомендацією прибрати залізобетонні стовпи, а також направила клопотання про організацію дорожнього руху на відрізку км 52-53, зокрема на АЗС автомобільної дороги державного значення загального користування Київ-Чоп (М-06) до Служби автомобільних доріг у Київській області.

Минулого тижня відбулася виїзна зустріч у с. Калинівка біля АЗС Patron заступника начальника відділу з експлуатації, утримання доріг та організації безпеки руху Служби автомобільних доріг у Київській області Д.Липчастого, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко та представників Макарівської селищної ради, депутата від виборчого округу № 1 Г.Коваль та радника Макарівського селищного голови В.Круподері. Учасники наради оглянули територію біля АЗС з встановленими стовпами, обговорили можливі варіанти врегулювання вказаної ситуації.

За підсумками виїзної наради було вирішено направити клопотання до Служби автомобільних доріг України  щодо організації руху на зазначеній ділянці дороги.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук