Відкриття меморіальної дошки заслуженому лікарю України К.Журавському в Макарівській ЦРЛ

26-09-16_1326 вересня відбулося відкриття меморіальної дошки заслуженому лікарю України, почесному жителю Макарівського району, ветерану праці К.Журавському. Родом з Вінничини, все своє свідоме доросле життя присвятив хірургічній справі у Макарівській центральній районній лікарні, починаючи з 1965 року. Спочатку працював на посаді завідуючого хірургічним відділенням в    центральній районній лікарні, а потім з  жовтня 1974 року по жовтень 1994 року займав посаду головного лікаря даного медичного закладу. З жовтня 1994 року по січень 2005 року працював на посаді лікаря хірурга хірургічного відділення, в з січня 2005 року по вересень 2011 року приймав пацієнтів, працюючи лікарем хірургом районної поліклініки.

Професійним фахівцем, порядною та чуйною людиною, гарним наставником для молодих лікарів, саме таким запам’ятали за життя К.Журавського колеги по медичній справі та жителі Макарівщини, адже завдяки його знанням та вмілим рукам, він рятував та продовжував життя багатьом десяткам хворим.

Тому сьогоднішня подія стала логічною подякою та вшануванням пам’яті талановитому лікарю, для якого клятва Гіппократа, була не просто текстом, а сенсом життя. Зі зверненнями до колективу медичного закладу звернулися голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, заступник голови Макарівської райдержадміністрації О.Цисаренко, в. о. головного лікаря центральної районної лікарні А.Йовенко та лікар-уролог Е.Чайковський.26-09-16_7

“Казимир Йосипович був доброю, самовідданою людиною, як сьогодні кажуть гарним менеджером, за роки роботи на посаді головного лікаря були збудовані приміщення поліклініки, стаціонарного корпусу, сільських ФАПів. Я вдячний за його мудрі поради і впевнений, що кожен, хто його знав, від колег до відвідувачів лікарні, всі згадують і відгукуються про нього з теплом, вдячністю та повагою” – зауважив А.Йовенко.

Також на заході були присутні члени родини К.Журавського, зокрема син — О.Журавський, який подякував колективу лікарні за виявлену шану та проведену роботу по встановленню меморіальної дошки та згадав декілька моментів із життя свого батька, які підкреслили його відданість обраній професії.

26-09-16_5

Право відкрити меморіальну дошку було надане Т.Семеновій, О.Цисаренку та А.Йовенку, після чого присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять великого хірурга та поклали квіти.

По завершенню меморіального заходу Т.Семенова та О.Цисаренко оглянули набори постільної білизни та столові прибори, які були закуплені за кошти, виділені на сесії Макарівської районної ради VІІ скликання, з метою покращення умов перебування пацієнтів у відділеннях лікувального корпусу. А за декілька днів до центральної районної лікарні будуть доставлені і придбані нові звичайні та спеціалізовані ліжка, які відповідатимуть потребам стаціонарного лікування громадян.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук