Відбувся принциповий матч між СК “Юніор” та ФК “Макарів”

sk_y-1У неділю, 17 вересня, відбувся принциповий матч між односельчанами. За перемогу у 14 турі Чемпіонату Макарівського району з футболу змагалися СК “Юніор” та ФК “Макарів”.

Впевненість у тому,що кожна з команд готова йти до кінця виникла одразу. Як тільки гравці вийшли на поле, почалась справжня боротьба за першість. Команди вдало проводили атаки, моменти почергово виникали біля кожних воріт, що не давало гравцям розслабитися. Як напруження, так і бажання отримати перемогу зростало з кожною хвилиною. Проте контратаки обох команд приходили до невдачі: голкіпери вдало проявили свої уміння, і деколи нападникам бракувало точності. Перший тайм матчу так і закінчився з рахунком 0:0.

У другому таймі майже нічого не змінилося.

Тепер команди мали не лише вдало атакувати, але й оборонятися, адже ціна помилки зростала з кожною хвилиною. І здавалось, рахунок так і залишитьсч незмінним, проте на останніх хвилинах матчу голкіпер СК “Юніор” заробляє пенальті, яке і вивело команду суперника вперед: Сергій Касіч впевнено розвів голкіпера та м’яч по різних кутах на 90-й хвилині матчу. Поступатись супернику жодна з команд не збиралась. Як результат, динамічність боротьби росла все більше і більше. Здавалось, гра підходить до кінця і рахунок ведуть жовто-сині, та на останній хвилині матчу юніорівці вибігли в стрімку контратаку. До штрафного майданчика пішов навіс з правого флангу на Олександра Богдюка, котрий вдало скинув м’яч на Сергія Малиновського. Той, у свою чергу, головою забиває вирішальний м’яч у ворота суперника і одразу ж після цього арбітр дав фінальний свисток.

Цей результат неймовірно приблизив СК “Юніор” до чемпіонства, яке команда може оформити вже в наступному матчі. Для цього червоно – чорним достатньо перемогти в 15-му турі.

Матч проти команди ФК “Маковище” відбудеться в суботу на стадіоні імені М.Х. Бруквенка о 16:00, тому підтримки команді не завадить!