Відбувся матч між командами СК “Юніор” та ФК “Альянс”

sk_yunior_makarivВ неділю, 23 липня, відбувся матч 9-го туру Чемпіонату Макарівського району з футболу між командами СК  “Юніор” та вже відомим нам ФК “Альянс”.

З цим суперником ви вже мали змогу позмагатись у турнірі  Кубку Макарівського району і отримали перемогу в даній боротьбі, тому матч був можливістю довести ще раз свою першість СК “Юніор” або ж шансом відігратися ФК “Альянс”.

Гра, відверто кажучи, одразу пішла у правильне для юніорівців русло: моменти траплялися лише біля воріт гостей. Доказом того став м’яч Сергія Малиновського, забитий головою у ворота суперника на 3-й хвилині – 1:0.

Практично весь перший тайм червоно-чорні охопили половину поля противника і наполегливо намагались збільшити рахунок на свою користь. Але не все так просто: багато моментів  і всі – повз ворота. З рахунком 1:0 і закінчився перший тайм.

sk_yunior_makariv1Після перерви гра обіцяла бути цікавішою. В кожної команди зростало бажання виявитись першим у матчі. На 65-й хвилині рахунок все-таки подвоїли СК “Юніор” знову завдяки Сергію Малиновському. Напруга зростала, “юніорівці” явно вийшли вперед,і , здавалось, у ФК “Альянс” мало б з’явитись бажання черговий раз відігратись,проте ні. Вже 75-й хвилині рефері назначає пенальті, яке не підлягало жодному обговоренню. Виконувати його взявся Ярослав Шалон, відправивши м’яч прострілом у ворота суперника- 3:0. Але і на цьому господарі поля не збирались здаватись. Під кінець другого тайму вони вирішили остаточно “розбити” суперника. На 79-й хвилині Владислав Савенок, обійшовши декілька гравців команди противника, за межами штрафного майданчика виконав дальній простріл-4:0. Через пару хвилин м’яч вколотив капітан команди Олександр Богдюк. І на додаткових хвилинах матчу Андрій Куранда забиває вирішальний м’яч, що без сумніву залишає переможцем СК “Юніор”.

Вдячні всім,хто прийшов підтримати нашу команду! Наступна гра відбудеться у неділю, 30 липня, в рамках Чемпіонату Макарівського району з футболу в                  с. Королівка проти команди ФК “Зоря” о 15:00.

Будемо раді бачити всіх небайдужих вболівальників!