Відбувся матч між ФК “Копилів” та СК “Юніор”

21371419_680249595508199_3102960664125931243_nУ Копилові відбувся матч 13-го туру Чемпіонату Макарівського району з футболу. Зустрічалися місцевий ФК “Копилів” та СК “Юніор”. Матч по праву вважався центральним матчем туру, оскільки зустрічалися лідер чемпіонату та його найближчий переслідувач.

Першими рахунок вдалося відкрити господарям вже на другій хвилині. Вони скористалися обрізкою червоно-чорних і перехопили м’яч. Павло Гноєвський потужно пробив з-за меж штрафного майданчику. Голкіпер СК “Юніор” Ярослав Конда парирував удар , проте на добиванні першим був Олександр Пархоменко – 1:0.

На 15-й хвилині в “юніорівців” відбулася подвійна заміна – через ушкодження поле покинули Олександр Богдюк та Андрій Дрига, а замість них вийшли Роман Прокопенко та Андрій Очеретюк.

21371419_680249595508199_3102960664125931243_nАле ситуація що склалася аж ніяк не зламала лідерів чемпіонату. На 32-й хвилині матчу арбітр зафіксував гру рукою у штрафному майданчику копиловців та призначив пенальті у їх ворота. Пробивати взявся Роман Підорін, котрий вийшов із ситуації переможцем – 1:1.

Саме з таким рахунком і закінчився перший тайм. А в другому таймі СК “Юніор” продовжив те, що почав у першому таймі. На 52-й хвилині Богдан Пилипчук головою замкнув точний навіс від захисника з правого флангу , вивівши команду вперед – 1:2.
А через чотири хвилини Владислав Савенок після передачі Максима Шовкуна обіграв захисника в штрафному майданчику та пробив влучно повз голкіпера та встановив остаточний рахунок матчу – 1:3.

Після цього голу кожна з команд ще мала можливості змінити рахунок, проте цього зробити не вдалося.

СК “Юніор” здобуває чергову перемогу в рамках Чемпіонату Макарівського району і продовжує втримувати лідерство.

Наступний матч вони проведуть проти ФК “Макарів”, котрі скористалися поразкою ФК “Копилів” та піднялися на 2-ге місце в турнірній таблиці, відстаючи лише на 3 очки від “Юніора”.