Відбувся матч 10-го туру між СК “Юніор” та ФК “Зоря”

sk_y_korolivkaУ неділю, 30 липня, відбувся матч 10-го туру Чемпіонату Макарівського району з футболу. Гра проходила у с. Королівка між  СК “Юніор” та ФК “Зоря”. Важка боротьба видалась між командами.

Протягом першого тайму СК “Юніор” домінували, але забити м’яч у ворота суперника ніяк не могли. Біло-зелені розпочали гру з атак та заробляння кутових ударів, однак господарі після розіграшів  діяли уважніше.

Боротьба відбувалась майже весь час в центрі поля. Моменти поодиноко відбувались біля кожних воріт. Нагоду в першому таймі не використала жодна з команд.

sk_y_korolivkaВ другій половині гри картина змінилась не суттєво. Почастішали атаки з боку “юніорівців”, проте господарі мали доволі хорошу оборону. Першими нагоду не змарнували гості матчу: на 77-й хвилині матчу після подачі кутового на добиванні біля воріт опинився Дмитро Юхименко, який відправив м’яч у ворота суперника, тим самим вивівши команду на стежку перемоги. Після цього зелено-білі із ще більшим завзяттям почали атакувати ворота суперників, проте це не вилилось у забитий гол. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь СК “Юніор”.

Наступна гра буде принципово важлива для  обох команд.  Лідер Чемпіонату прийматиме свого найближчого суперника ФК “Копилів”, матч обіцяє бути цікавим.
Відбудеться він на Центральному районному стадіоні М.Х. Бруквенка в неділю, 6 серпня, о 17:45.

Всіх бажаючих запрошуємо на перегляд матчу!