Відбувся Форум “Місцевий розвиток орієнтований на громаду – III”

IMG_5351В рамках реалізації на території Макарівського району проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду–III» 22 жовтня відбулося чергове засідання Форуму місцевого розвитку, в якому взяли участь голова районної ради О.Шутун, координатор Проекту ЄС/ПРООН по Київській області С.Василенко, представники установ, організацій району, структурних підрозділів рда, сільські та селищні голови, що беруть участь у Проекті, голови та представники громадських організацій «Діділія», «Розквітай наше рідне село», «Мирок», «Сучасне село», представники засобів масової інформації.

На засіданні Форуму обговорили підсумки проведеної роботи по впровадженню Програми “Місцевий розвиток орієнтований на громаду — ІІІ, голови громадських організацій відзвітувалися на яких етапах знаходяться їхні мікропроекти. Лідерами з реалізації проектів є смт. Макарів ГО «Діділія» та с.Липівка ГО «Мирок».

На даний час громадська організація «Діділія» смт.Макарів провела успішно всі етапи робіт по заміні вікон на нові металопластикові та капітальний ремонт системи опалення в дошкільному навчальному закладі «Веселка» с.Калинівка, їхній проект знаходиться на завершальному етапі. У громади «Мирок» с.Липівка також проводяться роботи по заміні вікон у Липівському НВО I-III ступенів, та завдяки економії коштів можливо буде замінено частину старих дверей на нові металопластикові.

Громадською організацією с.Наливайківка «Сучасне село», яка планує здійснити реконструкцію котельні в Наливайківському НВО ЗОШ I-II ступенів дитячий садок, заплановано проведення тендеру з визначення підрядника по проведенню робіт.

З громадською організацією «Розквітай наше рідне село» с.Великий Карашин» на даний момент угода не підписана, але кошти всі зібрано.

Після закінчення форуму місцевого розвитку координатором Проекту МРГ –III по Київській області С.Василенко проведено тренінг «Комунікації та забезпечення наочності в проекті МРГ».

Джерело: Макарівська районна рада

Коментарі

Напишіть відгук