Відбулася велика педагогічна рада педагогічних працівників Макарівщини

30.08.16_7

За доброю освітянською традицією кожен навчальний рік розпочинається з педагогічних рад. Саме такий захід, велика педагогічна рада педагогів Макарівщини, відбувся 30 серпня 2016 року в Макарівському районному Будинку культури.

Учасників педагогічної ради вітали голова Макарівської районної державної адміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академії неперервної освіти» В.Совенко.

Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2015/2016 н.р. та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016/2017 н.р. звітував начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації В.Тарнавський. Завідуюча районним методичним кабінетом О.Матейчук доповіла про підсумки науково-методичної роботи районної методичної служби у 2015/2016 н.р. та визначила пріоритетні напрямки її діяльності у 2016/2017 н.р.

Також на святі було вручено трудові книжки чотирьом молодим спеціалістам, які у 2016 році поповнили лави педагогів району після завершення педагогічних вищих навчальних закладів.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук