s228 жовтня відбувся дебют СК “Юніор” у  Чемпіонаті м. Києва з футзалу.
Команда заявлена до Другої ліги, де 27 команд поділені на 3 групи по 9 учасників. Наша команда виступатиме в групі F.

До заявки команди потрапили наступні гравці:
Воротарі: Олександр Поправка, Ярослав Конда, Антон Старанчук, Ігор Кириленко.
Польові гравці: Владислав Савенок, Ярослав Шалон, Андрій Очеретюк, Максим Шовкун, Андрій Дрига, Віталій Каленський, Роман Підорін, Дмитро Юхименко, Роман Головатюк, Микола Лахтир, Роман Прокопенко, Олександр Богдюк, Денис Литвин, Артур Харіханов.

У першому матчі наша команда зустрічалася із командою SENSUM. Суперник для нас абсолютно новий, тому ніхто не знав, що від нього можна чекати. Проте вже з перших хвилин зустрічі стала помітна впевненість наших гравців у своїх силах. Вони впевнено взяли м’яч під свій контроль та почали відшукувати ключі до ворота опонентів. Рахунок було відкрито вже на сьомій хвилині. Це Олександр Богдюк потужним ударом від центральної лінії у нижній кут змусив капітулювати голкіпера – 0:1. Після цього ініціатива була віддана  SENSUM. Ті створили кілька небезпечних моментів, проте голкіпер СК “Юніор” Антон Старанчук грав надійно. А от на 18-й хвилині знову свій клас показали макарівчани. Завдяки блискучій комбінації на побачення з голкіпером вискочив той таки Олександр Богдюк, який майстерно перекинув “круглого” через воротаря  – 0:2. На цьому і закінчився перший тайм.s1Проте, не так все просто, як могло здатися  на перший погляд. Не встиг розпочатися другий тайм, як SENSUM скоротив відставання до мінімуму – пройшов довгий пас на нападника ледь не із штрафного майданчика команди в синій формі, котрий своєї нагоди не змарнував – 1:2. А через кілька хвилин той же гравець міг і зрівнювати рахунок після помилки при передачі, проте з метрів 5-ти примудрився перекинути пусті ворота. І тут настав час нашої команди показувати свою майстерність. На 23-й хвилині Роман Підорін скористався тим, що йому залишили вільний простір пройшов до воріт та сильним ударом у ближній кут відновив перевагу у 2 м’ячі а на 27-й хвилині Роман ще й записав на свій рахунок гольову передачу.

Різким рухом убік він змусив суперника опинитися на підлозі та спрямував м’яч на Миколу Лахтира, що рухався паралельним курсом, якому нічого залишалося, як відправити м’яч  в пусті ворота – 1:4. На 30-й хвилині Роман Головатюк зробив передачу на Максима Шовкуна, який із гострого кута забив черговий гол – 1:5. Після цього за 5 хвилин до закінчення матчу  SENSUM знімає з поля голкіпера та випускає 5-го польового гравця, чим наші гравці сповна скористалися: на 36-й та 37-й хвилині Микола Лахтир зі своєї половини поля забиває два голи-близнюки після втрат м’яча опонентами, довівши цим самим рахунок до розгромного 1:7.

Проте, до честі суперників, вони боролися до кінця і на 39-тій хвилині змогли завдяки командним діям забити 2 м’ячі (хоча другий з них досить сумнівний: на повторі чітко видно, що м’яч був забитий рукою). Та, все ж, останнє слово було цього дня за макарівчанами. На 39-й хвилині (саме так, на цю хвилину припало аж 3 голи) Денис Литвин віддав передачу на Ярослава Шалона. Та цього дня Ярославові забити не судилося – це за нього зробив захисник  SENSUM, який і переправив м’яч в свої ворота, встановившиостаточний рахунок матчу 3:8 на користь СК “Юніор”.