Важка перемога

20067590_1435103526568543_1396864041_nУ неділю, 9 липня, у с. Плахтянка відбувся матч 8-го туру чемпіонату Макарівського району з футболу, де місцевий ФК «Стимул» приймав одного з лідерів чемпіонату – СК «Юніор» (смт Макарів).

Зазначимо, що суперник для нас вкрай незручний, адже всі попередні ігри з ним, давалися доволі важко.

Дуже прикро за рівень футболу в нашому краї, адже наш район має лише декілька футбольних полів, які відповідають, хоча б мінімальним критеріям рівня чемпіонату. На жаль, поле в с. Плахтянка дуже далеке навіть від цих критеріїв. І ми не вбачаємо вини гравців ФК «Стимул» в тому, що їм доводиться приймати матчі на такому, вибачте, «городі».

Забігаючи наперед скажемо, що після матчу, гравці були швидше схожі на шахтарів, які вийшли із забою, ніж на футболістів. Але не дивлячись на вище описані обставини обидві команди, не сказавши ні слова, взялися визначати кращого між собою. Адже, як говорили класики: «Поле для всіх однакове, а м’яч круглий».

Гра з самого початку вийшла непередбачуваною. Моменти виникали надзвичайно стрімко то біля одних воріт, то біля інших. Першими нагоду не змарнували господарі. Вже на 4-й хвилині матчу був забитий перший гол. Захисник «юніорівців», не розібравшись із голкіпером, випадково переправив м’яч до власних воріт. Та і взагалі, гра у наших хлопців відверто не йшла, неможливо було налаштувати контроль м’яча, адже той непередбачувано відскакував від поверхні поля та й взагалі важко зорієнтуватися, коли 22 гравці рухаючись полем піднімають ледь проглядні стовпи пилу. Тому лише на 23-й хвилині матчу рахунок було зрівняно: Дмитро Юхименко, перебуваючи у штрафному майданчику суперника, після серії відскоків і виносів, відправив м’яч потужним пострілом у сітку воріт суперника. Проте господарі навіть не задумувалися про те, щоб опускати руки і вже через п’ять оберті секундної стрілки знову змінили рахунок на свою користь – 2:1.

Ближче до кінця першого тайму біло-зеленим вдалося вирівняти гру, відтіснивши її подалі від своїх воріт і почали моменти біля воріт господарів. До кінця першого тайму рахунок не змінився – 2:1.

З початком другого тайму гравці СК «Юніор» поставили все на свої місця, не даючи жодного шансу гравцям ФК «Стимул». Зрівняв рахунок капітан команди, Олександр Богдюк, забивши гол з пенальті, яке було призначено без жодних апеляцій. А далі була жорстка боротьба в центрі поля, де нерви не витримували то у одних, то у інших. Тренер «юніорівців» провів серію замін, освіживши фланги, і команда стрімко пішла вперед з новими силами. Роман Підорін на 69-й хвилині матчу вивів біло-зелених вперше у цьому матчі вперед: після подачі з кутового він вколотив м’яч, ударом головою, під поперечку.

Було ще кілька небезпечних моментів, але всі вони були змарновані. А вже на 96-й хвилині Микола Лахтирь відправив круглого у ворота ФК «Стимул», тим самим встановивши остаточний рахунок – 2:4 на користь СК «Юніор».

ФК “Стимул” – СК “Юніор” 2:4

Голи: Бараненко – Прокопенко (автогол), Юхименко, Богдюк (пенальті), Підорін, Лахтирь.

Основний склад: Прокопенко Роман, Харіханов Артур, Каленський Віталій, Малиновський Сергій, Дрига Андрій, Юхименко Дмитро, Очеретюк Андрій, Пилипчук Богдан, Конда Ярослав, Богдюк Олександр, Лахтирь Микола.

Запасні: Маленко Богдан, Шовкун Максим, Підорін Роман, Шалон Ярослав, Радченко Владислав, Куранда Андрій, Савран Володимир.

Тренер: Богдюк Сергій Володимирович.