В Макарівському районі медичним закладам передали нове обладнання

16-11-16_10-215x300

У середу, 16 листопада, голова Макарівської райдержадміністрації, депутат Київської обласної ради від фракції «Солідарність» Тетяна Семенова, голова Макарівської районної ради Олександр Гулак та перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Багінська відвідали КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

В ході зустрічі керівники медичних закладів продемонстрували нове медичне обладнання, яке було придбане за кошти районного бюджету, відповідно до потреб закладів первинної медико-санітарної допомоги району. Зокрема, це сучасні електрокардіографи та інгалятори. На даний час придбано 6 електрокардіографів, які будуть передані до Забуянської, Макарівської, Бишівської, Червонослобідської та Андріївської медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини та відділення невідкладної допомоги.

Протягом останніх місяців за кошти районного бюджету були закуплені нові ліжка, комплекти постільної білизни, подушки, ковдри, хірургічні інструменти, посуд, холодильники та бойлери до відділень центральної районної лікарні та медичної лабораторії, а також підвищена якість харчування хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Джерело: Київська територіальна організація БПП “Солідарність”

Коментарі

Напишіть відгук