В Макарівській районній бібліотеці для дітей розпочала роботу виставка оригінальних карт “Київщина на картах XVI-XIX століття”

20.06.17_1620 червня в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшло офіційне відкриття виставки та історичний екскурс за копіями оригінальних карт “Київщина на картах XVI-XIX століття” з фондів Державного архіву Київської області, присвячена 85-річчю Київської області.

Охочі зможуть оглянути представлені експонати до 28 червня 2017 року, з 08 до 17 год. Головною метою виставки є проведення зв’язкової паралелі між Київщиною, Україною, Європою та загалом світовим простором.

За інформацією Державного архіву Київської області захід має популяризувати історичний потенціал та культурне значення Київщини, підтвердити значення внеску України у загальноєвропейську історію та культуру.

Експозиція виставки складається із декількох розділів: дворянські садиби, церковні та монастирські володіння, села, селища, містечка; повіти; намісництво і губернія. До-речі, на декількох картах можна побачити Макарів та інші населені пункти Макарівського району.

Історичний екскурс за копіями оригінальних карт здійснила начальник відділу використання інформації та інформаційних технологій Державного архіву Київської області, кандидат історичних наук О.Бєлая. А сам захід пройшов за участю керівництва району, начальника архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Ю.Кравець, головного спеціаліста сектору культури, молоді, національностей та релігій З.Божок, директора районного історико-краєзнавчого музею, кандидата історичних наук В.Ґедзя та працівників бібліотечних закладів.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук