Увага! Конкурс на розробку логотипу та слогану Макарова!

31417056_451688675283244_8214148603836813480_nМакарівська селищна рада оголосила конкурс на розробку логотипу та слогану Макарова. Взяти участь у конкурсі може кожен, хто виявить бажання зробити свій внесок у розвиток містечка. За словами Макарівського селищного голови Вадима Токаря, такий конкурс проводиться вперше, утім саме ця громада є однією з найбільш перспективних на Київщині. Тож, власний логотип та слоган, допоможуть зробити Макарів ще більш впізнаваним та цікавим для туристів й потенційних інвесторів.

За умовами конкурсу, немає обмежень ані у віці, ані у статусі, головне – чітко пояснити ті чи інші символи та кольори, що використовуються у макеті конкурсної роботи. Не менш важливою є і правильно подана пропозиція, що має містити повний пакет документів, а саме: заяву на ім’я Макарівського селищного голови із зазначенням ПІП, адреси та контактних даних, а також логотип та гасло Макарова у повноколірному та одноколірному вигляді у форматі jpeg, текстове написання слогана, і чітке обґрунтування своєї ідеї та бачення.

Приймання заявок триватиме до 15 травня на електронну адресу Макарівської селищної ради: makrada@ukr.net або makarivzmi@gmail.com. До фіналу вийдуть 5 найкращих робіт. Кращу пропозицію серед фіналістів визначать за результатами опитування на facebook-сторінці Макарівської селищної ради.

Переможець буде оголошений вже 25 травня. На нього чекає винагорода.

У Макарівській селищній раді сподіваються на підтримку мешканців і їхню активну участь, адже думка кожного має велике значення для подальшого розвитку Макарова.

Контакти для ЗМІ: (067) 9565818 (Віталій).

Коментарі

Напишіть відгук