Сюрприз від “Адвокатів”

26168531_722351444631347_4306527041344703810_n24 грудня СК “Юніор” проводили заключний матч групи F Другої ліги Чемпіонату м. Києва з футзалу проти команди “Адвокати Київщини”.

У разі перемоги наша команда гарантувала собі перше місце в групі, отже про мотивацію говорити не доводилося. З перших хвилин юніорівці взяли м’яч під свій контроль і стали створювати небезпечні моменти біля воріт суперників. “Адвокати” ж наглухо засіли в обороні і лише відбивалися.

Важко згадати суперника, проти якого “Юніор” в групі F грав би так переконливо! Після великої кількості змарнованих можливостей СК “Юніор” таки забив. Роман Підорін на 14-й хвилині потужним ударом пробив голкіпера суперників – 1:0. Але радіти довелось не довго. Вже на наступній хвилині “Адвокати” провели, можливо, першу нормальну атаку за весь матч, яка стала результативною – 1:1.

Малюнок гри залишився незмінним – тотальний контроль м’яча “Юніором” та їх змарновані шанси, відчайдушна оборона “Адвокатів”. Та все ж на 20-й хвилині нашій команді знову вдалося вийти вперед. Після прострілу з правого флангу та багатьох рикошетів найкраще в ситуації зорієнтувався Андрій Очеретюк, який і переправив м’яч в ворота – 2:1. Саме з таким рахунком і закінчився перший тайм.

Здавалося, що наші опоненти мають щось змінювати в своїй грі, але вийшовши на другий тайм вони знову встановили в воротах “автобус”. На початку 2-го тайму “Юніор” мав забивати і 3-й гол. Роман Підорін головою пробивав в пусті ворота, але м’яч рукою вибив захисник. Роман і взявся пробивати пенальті, але йому не пощастило – м’яч влучив у стійку. Та все ж Роман взяв своє, забивши гол з гри на 30-й хвилині. Зазначимо, що за весь цей час “Адвокати Київщини” створили мінімальну кількість моментів. Але бувають матчі, в яких тактика “бий-біжи” стає сильнішою за “тікі-таку”. На 34-й хвилині двоє гравців суперників залишилися біля наших воріт.

Дочекавшись м’яч, “Адвокати” забили 2-й гол, скоротивши відставання до мінімуму. А вже за хвилину у схожій манері рахунок було зрівняно – 3:3. І як не старалися наші гравці, але 4-й гол забити так і не вдалося.

Отже, 3:3 і СК “Юніор”, переграючи суперників по всім статтям, втрачає ще 2 очки, а разом з ними і першу сходинку групи F. Але розчаровуватися не варто, адже в наступний етап Другої ліги проходить по 2 команди, отже поротьба продовжується!

Також вітаємо молоде покоління СК “Юніор”, які в рамках Чемпіонату Макарівського району з футзалу здобули першу перемогу у цьогорічному чемпіонаті, до речі, над діючим чемпіоном “Атлантом”. Так тримати!