Свято с. Андріївка

IFЦього річ вся громада с. Андріївки відзначала чергову річницю заснування рідного села. Всю душу вклали  в  підготування до святкування, яке було не повторним, яскравим та гарним.

Урочисто відкрили святкове дійство піснею про Батьківщину у виконанні Влади Червенко та патріотичною піснею «Вставай мила моя, вставай!» яку виконала лауреат Міжнаціональних конкурсів  Чорна Аріадна.

Зі святом всіх жителів села привітали священик Отець Іоанн, голова сільської ради Сімороз Василь та депутат районної ради Сидоренко Наталія, які побажали добра, миру та злагоди. До привітання приєднався представник народного депутата Руслана Сольвара, Бельмега Роман та зробив подарунок маленьким першачкам. Після привітання прозвучала пісня «Молитва за Україну», яку виконали жіночий колектив Андріївського Будинку культури.

На святі не забули й тих, хто залишив українську землю у роки голодомору, Великої Вітчизняної війни, Афганської війни та під час ліквідації на ЧАЄС, під час подій на Майдані та страшні події які відбуваються сьогодні на Україні. Була оголошена хвилина мовчання.

Ведучі Тетяна Ершова та Раїса Гайнуліна повідали про історичне минуле та сьогодення  Андріївки. До привітання приєдналися учасники місцевої художньої самодіяльності. Неочікуваним став виступ лауреатів Міжнаціональних фестивалів танцювального колективу «Квінт». Вони подарували театралізовану, танцювальну композицію «Маша та Ведмідь» для самих маленьких глядачів. Маленькі жителі у захваті були від героїв популярного мультику: Панди, Маші, Ведмедя, Зайця та вовків… Після виступу казкові герої пригощали маленьких шанувальників солодощами. Влада Червенко та Віка Сівач подарували пісню  андріївським старожилам, тим людям, які найстарші за віком, чиї скроні вкрила сивина, чия мудрість життєва є повчальною книгою для молодих поколінь. Бурхливими оплесками зустрічали виступи танцювальних колективів  «Квінт» та «Веселка». Глядачі були у захваті від виступу дуету Аріадни Чорної та Аліни Сівач.  Веселими  піснями привітали присутніх  жіночий колектив, вокалісти та дуети андріївської художньої самодіяльності Андріївського Будинку Культури.

В кінці концертної програми Аріадна Чорна виконала пісню «Це моя земля», під яку всі учасники з гарним настроєм, сонячними усмішками вийшли на сцену, щоб ще раз привітати зі святом.

IFНа святі працювали дитячі батути та діти могли насолоджуватися  солодкою ватою.
Всіх жителів пригощали кашою, картоплею та смачною юшкою, яку готували на кострі наші жительки Овчаренко Т. та Дрозд В. Також працювали виїзний магазин. До світанку лунала музика на святковій дискотеці .Спільними зусиллями свято вдалося на славу.

Ми щиро вдячні за допомогу, підтримку Андріївському сільському голові Сіморозу Василю, настоятелю місцевого Свято-Вознесенського храму отцю Іоанну, депутату районної ради Сидоренко Наталії, ТОВ «Умка», ТОВ «Електроклуб» приватному підприємцю Решетнику Віктору та всім, всім людям, котрі допомагали організувати святкування.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук