Справедлива перемога та дострокове чемпіонство СК “Юніор”

sk_Younior_chУ суботу, 23 вересня, пройшов матч вже 15-го туру Чемпіонату Макарівського району з футболу. Вирішальна гра була  для СК “Юніор” проти команди ФК “Маковище”. У разі перемоги “юніорівці” отримають  чемпіонство,так як стануть недосяжними за кількістю очок для суперників, незважаючи навіть на останній тур. Варто відмітити,що на таку важливу гру команда червоно-чорних була присутня майже в повному складі,що збільшувало деякі шанси на перемогу.

Господарі одразу почали показувати свою рішучість і впевненість. Однак гості також не розслаблялися. На 12-й хвилині ФК “Маковище” має змогу пробити штрафний, чим, власне кажучи, вони й збільшили свою перевагу у матчі- 1:0.

За кілька хвилин СК “Юніор” проводить вдалу атаку: Дмитро Юхименко віддає голеву передачу і Шалон Ярослав пробиває вствор воріт повз голкіпера-1:1. Темп гри лише підвищився, адже кожна команда прагне виграти цей матч. Вивести з нічиї знову таки вдалося Шалону Ярославу: йому вдалося реалізувати вихід один на один, що принесло ще один гол команді- 2:1 на користь СК “Юніор”.

Динаміка гри росла. Не встигли суперники оговтатись від попереднього пропущеного м’яча, як виконавець попередніх голів кілька разів повторює свій вихід до воріт,  і забезпечує перемогу СК “Юніор”.  Гостям на останніх хвилинах матчу вдалося відіграти один пропущений м’яч,проте він вже нічого не вирішував.

Справедлива перемога з рахунком 2:6  і СК “Юніор” можна впевнено називати чемпіонами.

Однак відбудеться ще 16 тур на стадіоні у с. Грузьке у суботу , 30 вересня, об 11:00 проти ФК “Грузьке”

Запрошуємо всіх бажаючих подивитися на гру СК “Юніор” вже у статусі чемпіона Макарівського району!