СК “Юніор” в рамках 11-го туру приймав на своєму полі ФК “Копилів”

20768168_668030336730125_4621775334000146038_nВ неділю, 6 серпня СК “Юніор” в рамках 11-го туру, що закривав перше коло чемпіонату, приймав на своєму полі ФК “Копилів”. Матч викликав значний інтерес у глядачів, адже зустрічалися лідери чемпіонату.

З перших хвилин ініціативою заволоділи гості. Натомість юніорівці намагалися відповідати контратаками. Гра була досить важкою для обох команд: ніхто не хотів поступатися, було багато боротьби та падінь. Першими вдалося забити копиловцям – на 24-тій хвилині рахунок відкрив Вадим Касіч. А ще через п’ять хвилин Вадим подвоїв перевагу біло-синіх – 0:2.

Однак гравці СК “Юніор” не збиралися здаватися і під кінець 1-го тайму спільними зусиллями відіграли одим м’яч, який забив Олександр Богдюк.

На другий тайм червоно-чорні вийшли зарядженими на бій і одразу почали тиснути на ворота суперників. Але ті не лише змогли вистояти під атаками “Юніора”, але і змогли вийти в стрімку контратаку, яку влучним ударом завершив Сергій Погорелов – 1:3.

20638829_668030240063468_2344678821359941447_nЦе аж ніяк не влаштовувало нашу команду і вони знову, мов нічого не сталося, побігли відіграватися. В середині другого тайму Олександра Богдюка збили в штрафному майданчику, арбітр вказав на 11 метрів. Пробивати взявся Роман Підорін. Влучним ударом той відправив круглого в правий від голкіпера кут. Той напрямок удару вгадав, але допомогти команді не зміг – 2:3.

Проте вже через кілька хвилин пенальті був поставлений і у наші ворота. Удар виявився сильним, влівий від голкіпера кут, але тут свою майстерність показав Ярослав Конда, який врятував команду ефектним сейвом.

Здавалося, що все грає на нашу користь і от от рахунок буде зрівняно. Але фортуна цього дня була на боці гостей: на 82-й хвилині Олексій Сидоров втретє у цьому матчі вивів ФК “Копилів” вперед на 2 м’ячі, а ще через 3 хвилини Сергій Погорелов встановив остаточний рахунок матчу – 2:5 на користь гостей із Копилова.

Після голу кожна з команд ще мала кілька можливостей забити, але жодній це зробити так і не вдалося.

2:5. ФК “Копилів” зриває переможну серію СК “Юніор” , яка продовжилася 11 матчів. Результат – мов відро холодної води на голову, проте вже цієї неділі, 13 серпня червоно-чорні можуть взяти реванш! Адже до нас знову їде ФК “Копилів”, цього разу вже на півфінал Кубку Макарівського району! Початок матчу о 17:45 на стадіоні імені М.Х. Бруквенка! Підтримайте нашу команду у цьому важливому матчі!