СК “Макарів” (СК “Юніор”) у фіналі Select League

sp_225 березня СК “Макарів” (СК “Юніор”) проводили заключний 5-й матч в рамках Ліги А Select League проти команди “ТСП-2″.

Одразу хочемо попередити : через недостовірно надану інформацію в попередній статті була помилка. За регламентом дві команди , що займуть 1-е та 2-е місце в Лізі А зіграють у фіналі, без збереження попереднього результату. Для СК “Макарів” (СК “Юніор”) це був черговий матч Select League, а от для “ТСП-2″ це був матч життя. В разі нашої перемоги до фіналу могла пробитися інша команда – “Фаворит”. Тому на цю гру суперники налаштовувалися, як ніколи.

Рахунок на початку першого тайму вдалося відкрити макарівцям: після довгого пасу голкіпера, Олександр Богдюк вколотив м’яч в ворота : 1-0.

Але суперники просто так здаватися не збиралися. Після пропущеного голу вони почали масовані атаки на наші ворота, що призвело до голу під завісу першого тайму. Отже, перший тайм закінчився з рахунком 1-1.

sp_1Матч продовжився в напруженій боротьбі, суперники своїм натиском притискали нашу команду до воріт і все частіше “перевіряли” голкіпера СК “Макарів” (СК “Юніор”) – Олександра Поправку. Спершу “ТСП-2″ завдяки потужному удару в ближню дев’ятку вийшли вперед, згодом після ще одного сильного удару першим на добиванні виявився гравець “ТСП-2″. Після цього в сітку наших воріт влетіло ще 2 м’ячі. Здавалося, що команда посипалась.

Але хлопці зібралися і дали бій. Останній гол в матчі з передачі Сергія Богдюка забив Максим Шовкун. Отже , 2-5 і СК “Макарів” (СК “Юніор”) зіграє ще один, уже вирішальний матч турніру, проти “ТСП-2″. Дата матчу стане відомою згодом.

Прес-служба СК “Юніор”

Коментарі

Напишіть відгук