Семінар для підприємців Макарівщини

FB_IMG_1493039251006В приміщенні районної ради для підприємців Макарівщини провели практичний семінар по використанню РРО. Лектори: Валерій Петровський члену-секретарю Асоціації електронних контрольних касових апаратів України, директор МП ВВП “Техносервіс-2” та Оксана Кулик – спеціаліст касової техніки.

Присутні отримали інформацію щодо роз’яснення Постанови КМУ №231 від 16.03.2017, де представлено понад 300 найменувань товарів, реалізація яких з 8 травня 2017 року має проходити лише з використанням касової техніки. Говорили про види фіскального обладнання, порядок реєстрації РРО, як правильно працювати з касовим апаратом, щоб уникнути штрафів та перевірок з боку фіскальних органів.

Адже, наразі підприємці скаржаться на високий рівень корупції під час планових перевірок і тиску фіскалів на представників малого бізнесу. Проте, завжди потрібно пам’ятати одну просту істину – поінформований, означає захищений. І як би скрутно не було боротися, відстоювати свої права і працювати в правовому полі, рано, чи пізно, всерівно доведеться. Звісно, останніми змінами в податковому законодавстві можна не захоплюватись (додаткові витрати на касову техніку). Але варто враховувати, що на шляху до європейських ринкових відносин інакше бути не може. У всіх економічно розвинених країнах розрахункові операції бізнесу малого, середнього та великого здійснюються лише з використанням РРО. І там це гарант захищеності підприємців від корупції, помилок під час розрахункових операцій, мобільності використання часу та ресурсів.

Джерело: Макарівська районна рада

Коментарі

Напишіть відгук