Рятувальники знешкодили снаряди часів ІІ Світової війни

100_3275 29 вересня до оперативно-диспетчерської служби  Макарівського району надійшло повідомлення про виявлення в селі Березівка місцевим жителем підозрілого предмету. До місця виклику було направлено спеціаліста 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Після проведення ідентифікації, стало відомо, що дана небезпечна знахідка – артилерійський снаряд часів Другої Світової війни діаметром 120 мм. силами групи піротехнічних робіт снаряд був вилучений і в подальшому знищений. З місцевими мешканцями було проведено профілактичну бесіду щодо правил техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правил поводження з ними.

100_327829 вересня  до оперативно-диспетчерської служби  Макарівського району надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету в селі Мар’янвка. До місця виклику було направлено спеціаліста 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Після проведення ідентифікації, стало відомо, що дана небезпечна знахідка – ручна граната Ф-1. На даний момент, рятувальники направили заявку до групи піротехнічних робіт для вилучення і подальшого знищення вибухонебезпечного предмета. З місцевими мешканцями було проведено профілактичну бесіду щодо правил техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правил поводження з ними.

29 вересня до оперативно-диспетчерської служби  Макарівського району надійшло повідомлення про виявлення в селі Березівка місцевим жителем підозрілого предмету. До місця виклику було направлено спеціаліста 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Після проведення ідентифікації, стало відомо, що дана небезпечна знахідка – артилерійський снаряд часів Другої Світової війни діаметром 120 мм. силами групи піротехнічних робіт снаряд був вилучений і в подальшому знищений. З місцевими мешканцями було проведено профілактичну бесіду щодо правил техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правил поводження з ними.

Джерело: ГУ ДСНС України у Київській області

Коментарі

Напишіть відгук