Розвиток рослинництва у Макарівському районі

21.06.17_1

З робочим візитом до Макарівського району директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик та начальник управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації ознайомились із роботою підприємств, основною діяльністю яких є рослинництво.

Під час ознайомлення із потужностями ТОВ «Українські печериці», керівником підприємства повідомлено, що в перспективних планах є створення цеху з переробки продукції. Так, як переробка власної  продукції створює високу додану вартість. Виробнича потужність підприємства складає 70 тонн на місяць.

«Вирощування печериць вимагає терпіння і точного дотримання технологічних процесів. Регулювання кліматичних показників у камері, де проходить черговий цикл, відбувається за дуже жорсткими критеріями. Також, урожайність залежить від людського фактору. Це перш за все дотримання строків збору урожаю», про це повідомив під час зустрічі керівник підприємства Микола Лелет.

Реалізація продукції здійснюється у потужних мережах маркетів Києва – Фуршет та Ашан.

Слід зазначити, що діяльність підприємства «Українські печериці» було презентовано на експозиції Київської області у рамках проведення Агропромислової виставки «Агро-2017».

Не менш потужне підприємство, на яке здійснили візит Сергій Шупик та Олександр Нечай, це підприємство ТОВ «Пашківський сад», яке спеціалізується на вирощуванні яблук та полуниці.

Оглядаючи підприємство, директор Сергій Блажевський повідомив, що ТОВ «Пашківський сад» створене у 2007 році на площі 10 гектарів на якій було висаджено близько 23 тисячі штук яблунь. У планах розширити насадження полуниці до 10 гектарів.

Сьогодні садово-ягідне господарство «Пашківський сад» – перспективне підприємство, яке задовольняє потреби не тільки жителів Макарівського району, але й Київської області.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук