Райські кущі

19366098_1389123464507698_4863222307999389878_nВчора на сторінці Макарівської РДА у ФБ, з’явився пост про відвідання нашими районними очільниками цитую: «населених пунктів Бишівської частини Макарівського району», а також вживалося кумедне словосполучення «територія Бишівського куща».

Саме воно мене і зацікавило. І диво…..Google на запит: «кущ, як адміністративна одиниця» видавав виключно “ботаніку”. Тепер запитання до експертів ФБ, що це за безглузда назва, і в які ” Райські кущі” нас на цей раз тягнуть? А також, з яких пір керівниками району може офіційно вживатися термін “Бишівська частина Макарівського району”? І яка взагалі потреба у цих “кущах”, крім того, що місцеві “пани”/керівники/очільники отримають, кожен по власному угіддю?

Провела маленьке опитуваня, з 10 чоловік лише 1 міг віддалено щось пояснити про так зване об’єднання громад. Макарівчани достаменно не знають про переваги/недоліки даної процедури, для району, як адміністративної одиниці, так і для жителів його населених пунктів.

Те чого так сильно прагнуть наші місцеві політичні еліти, для пересічного громадянина, “темний ліс”. І здається небажання влади докладно розяснити жителям району переваги так званого об’єднання, крім загальних популістичних фраз накшталт: своя поліція, медицина і бюджет, є абсолютно не випадковим. Навіщо дискусії чи незручні запитання, якщо можна просто поставити жителів району перед фактом: нас (очільників) – багато, влади/грошей/ресурсів хочеться усім, а посад, які дають допуск до них мало, тому ми і утворемо автономії. Десь вже таке було, але там хоч фейкові референдуми проводили, а у нас “обговорення” / громадські слухання про які знало 0,2% жителів, а були присутні 0,0001%.

Скажіть, як обговорення в кінотеатрі “Ольвія” на яке прийшло 50 чоловік може вирішувати долю цілого району з 40000-м населенням?

Юлія Олексишина

Коментарі

Напишіть відгук