Провладна партія намагається скасувати перемогу селищного голови в Макарові

SONY DSCЧлен «Солідарності» і керівник районного виборчого штабу партії    Дмитро Романюк  в судовому порядку вимагає скасувати результати виборів селищного голови в Макарові, де за попередніми підрахунками переміг кандидат «ВОЛІ» Вадим Токар. Не виключно, що проти фактичного селищного голови   намагаються застосувати  брудну технологію, яку було підготовлено заздалегідь. Адже  сам Романюк балотувався на посаду як самовисуванець і  посів лише третє місце.

Незадовго до виборів Романюк подав позов про зняття з перегонів  кандидата Сергія Дорошенка. Районний Макарівський суд задовольнив цю вимогу, однак Дорошенко подав апеляцію. Окружний Адміністративний суд  Київської області підтвердив зняття Дорошенко з виборів, але ухвалив це рішення о 4-й годині ранку 25 жовтня і чомусь «забув» повідомити про своє рішення Макарівську ТВК. В результаті, напроти прізвища Дорошенка не був проставлений штамп  «вибув». Саме на підставі цього порушення Романюк намагається скасувати результати виборів на посаду голови Макарівської селищної ради. Слід зазначити, що Сергій Дорошенко посів на виборах лише дев’яте місце, а це означає, що він від самого початку не мав шансів на успіх і не міг суттєво вплинути на волевиявлення громади.

Як зазначив Вадим Токар, Окружний адміністративний суд  порушив процедуру і не повідомив про своє рішення ТВК. «Немає ані надісланих сканкопій рішення, ані зареєстрованої телефонограми. Більш того, рішення суду голові ТВК мав терміново привезти кур’єр і засвідчити передачу документів підписом отримувача. Тобто, у ТВК І ДВК не було жодних шансів виконати рішення суду. Отже, це порушення не може бути підставою для скасування результатів виборів», – наголошує кандидат «ВОЛІ».

Зазначимо, що позов Дмитра Романюка був поданий 27 жовтня за декілька хвилин до закриття суду. Лише після цього стало відомо про нібито порушення виборчого процесу. Розгляд справи призначено на 28 жовтня.

Довідково: Вадим Токар – кандидат на посаду селищного голови Макарова від партії «ВОЛЯ». Юрист за освітою.  Двічі обирався  депутатом Макарівської селищної ради.

Джерело: Політична партія “ВОЛЯ”

 

Коментарі

Напишіть відгук