Проведено зустріч з випускними класами

??????????24 лютого рятувальники Макарівського районного сектору провели зустріч з випускними класами навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей».

В рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» рятувальники розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежному автомобілі, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі.

Іще відбулася бесіда з учнями по основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, дії під час виявлення небезпечних предметів, поводження в школі, в побуті, в лісі, на вулиці, під час відпочинку на водоймах та проведений інструктаж з правил пожежної безпеки в пожежобезпечний зимовий період.

Також, під час зустрічі зі школярами рятувальник довів, що проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України на 2017 рік. Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Вінницького професійного училища цивільного захисту.

Джерело: ГУ ДСНС України у Київській області

Коментарі

Напишіть відгук