Проведені командно-штабні тренування

18698085_435139243518973_481684334191326786_nВідповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Макарівського району на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.03.2017 №153 та наказу начальника цивільного захисту Макарівського району від 10.05.2017 №2 «Про проведення командно-штабного тренування з цивільного захисту» 24 травня з органами управління та силами цивільного захисту Макарівського району були організовані та проведені командно-штабні тренування.

В ході проведення тренувань було відпрацьовано дії органів управління та сил цивільного захисту Макарівської ланки Київської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу.

До проведення командно-штабних тренувань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Під час проведення практичних занять на території Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», за легендою, сталася пожежа на третьому поверсі в кабінеті інформатики. На момент пожежі, від чадного диму, школяр втратив свідомість.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на територію навчального закладу за лічені хвилини після отримання повідомлень до об’єкту прибули пожежно-рятувальний підрозділ 32-ДПРЧ смт Макарів, двома відділеннями, медики, правоохоронці, працівники енергетики, комунальники. Причому кожна служба оперативно виконувала покладені на неї завдання.

По закінченню навчань усі делегації зібрались в приміщенні навчального закладу, де пройшло розширене підбиття підсумків, зокрема заслуховування позитивів у роботі служб та проблемних питань.

Джерело: Макарівський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Коментарі

Напишіть відгук