Проект IGov дійшов і до нашого Макарівського району

iGov_https://igov.org.ua/ – це сайт державних послуг. Ви мабудь чули про це все і раніше. Зараз цей проект усішно працює в декількох регіонах України. Щоб це запрацювало і у нас в Макарівському районі – потрібно довести до наших державних службовців та допомогти їм всі послуги перевести в електронну форму. Оскільки держслужбовці самі не зможуть це зробити або будуть затягувати цей процес надовго – потрібна допомога волентерів. Наповненням прокту займаються волонтери на добровільній основі. Саме завдяки їм і створився цей проект.

Проект IGov дійшов і до нашого Макарівського району. Координатор волонтерської групи в Макарівському районі – Тетяна Гончарова.

Спілкування з іншими волонтерами та координація спільних дій відбувається в Гугл групах, через Вебекс, чати, групи у FB.

Волонтери зустрічаються і в живу, для обговорення та координації спільних дій та зусиль.

Потрібні люди, які живуть в нашому районі, в селах та селищах які мають бажання працювати. Люди, які зможуть піти до сільської (селищної) ради та допомогти впровадити цю систему. Бажаючим долучитись до проекту – прохання зв’язатись з Тетяною Гончаровою (+38 063 140 32 94 та +38 098 373 23 94), вона є координатором волонтерської групи в Макарівському районі.

Для співпраці волонтерів та представників влади є розроблені спеціальні алгоритми співпраці. Проект IGov має підтримку держави та аппарату президента України. На даному етапі проект на рівні Макарівського району розпочинає свою роботу в селі Колонщина і надалі планує покрити волонтерами весь район.

Більш детально про проект IGov читайте на сторінці Дмитра Дубілета.

Коментарі

Напишіть відгук