Прес-секретар вікаріатства взяв участь у науково-богословській конференції (Мілан, Італія)

20150913_160941-vi13 вересня 2015 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у науково-богословській конференції «Амвросійські читання», присвяченій тисячоліттю преставлення святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Конференція, організована парафією святителя Амвросія Медіоланського (Італія), настоятелем якої є доктор канонічного права архімандрит Амвросій (Макар), та італо-українською асоціацією «Євлогія», яка діє при парафії, розпочала свою роботу в приміщенні одного з найдавніших наукових закладів Італії – Амвросійської бібліотеки (Мілан).

Конференцію відкрив єпископ Североморський і Умбський Митрофан, який відмітив актуальність заявленої теми й значимість цьогорічного ювілейного святкування пам’яті Хрестителя Київської Русі.

Архімандрит Філарет у своїй доповіді розповів про святкування пам’яті рівноапостольного князя Володимира 27 та 28 липня в Києві.

У спілкуванні з учасниками речник Макарівського вікаріатства поділився досвідом соціальної роботи, яку проводять священнослужителі вікаріатства. Зокрема, йшлося про допомогу сім’ям постраждалих в результаті бойових дій на сході України та вимушеним переселенцям з Донбасу.

Від імені керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія отець Філарет подякував волонтерській групі «Київ-Мілан» за співпрацю у цій справі. Звернувшись до численних учасників, представників різних країн світу, він попросив молитися за мир в Україні.

Відзначивши важливість події святкування пам’яті князя Володимира в Києві, архімандрит Амвросій попросив передати слова вдячності й синівської любові Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Джерело: Макарівське вікаріатство

Коментарі

Напишіть відгук