Перші втрати СК ”Юніор”

24796567_713590858840739_3949097666657884441_n3-го грудня СК “Юніор” проводив матч 7-го туру Другої ліги Чемпіонату м. Києва з футзалу проти команди “Гренадер”.

До матчів сьомого туру “Гренадер” займав 7-е місце групи F і навряд чи хось міг навіть уявити, що цей колектив зможе дати справжній бій одному із лідерів групи. Насправді, не так важливо, що стало причиною перших втрат очок “Юніора”: недооцінка суперника, відсутність двох основних гравців чи, можливо сам настрій “Гренадерів”, які цього дня грали як ніколи зібрано. Важливо те, що очки не були втрачені у боротьбі із прямими конкурентами, а даний етап виконує роль кваліфікаційного.

Отже, вся боротьба ще попереду і в команди є час зробити необхідні висновски. А тепер перейдемо до самого матчу.

24852185_713590958840729_3994508697201901752_nЛише у перші 5-8 хвилин наша команда мала забивати принаймні тричі, але зробити цього не вдалося, а починаючи з 10-ї хвилини “Гренадер” несподівно для всіх повністю вирівняв гру та став відповідати своїми небезпечними моментами. Моменти біля наших воріт ставали все небезпечнішими, і це таки призвело до пропущенного м’яча на 15-й хвилині. Ключовою стала помилка захиників , які втрьох почали накривати двох гравців “Гренадера”, які забігли з м’ячем у кут майданчика. Далі пішов простріл в район шестиметрової позначки, де абсолютно один знаходився форвард опонентів, якому не вартувало великих зусиль відкрити рахунок у матчі – 0:1. Але радіти довелось не довго. Вже на наступній хвилині Микола Лахтир перехопив м’яч у центрі поля. Він разом із Романом Підоріним “пошили в дурні” захисника та голкіпера “Гренадера”, і Роман одразу ж зрівняв рахунок – 1:1.

24775171_713590818840743_5607722236259695275_nВідзначимо, що як кінцівка першого, так і ввесь другий тайм пройшли за абсолютно рівної гри .Забігаючи на перед, наведемо деякі фрагменти статистики матчу : удари по воротах: 22-22. Порушення правил: 7-7. Але статистика це одне, а сама гра зовсім інше. Тож продовжимо нашу розповідь про матч.

Демонструючи цікаву гру впродовж другого тайму команди по-трохи наближали кінець зустрічі. Кожна з команд мала непогані нагоди забити, але голи було відкладено на кінець тайму. Цього разу історія знову повторилася . “Гренадер” на 35-й хвилині завдяки чудовому пасу у вільну зону та влучному удару у нижній кут повів у матчі, а СК “Юніор” за хвилину вдруге відновив рівновагу. “Червоно-чорні” заробили аут, Роман Головатюк швидко ввів м’яч у гру а Віталій Каленський без роздумів пробив по воротах. Голкіпер відбив м’яч, але на добиванні першим був Роман Підорін, який знову зрівняв рахунок – 2:2.

Після цього “Гренадер” та CK “Юніор” обмінялися вбивчими моментами, в яких командам не вистачило гравця, який би переправив м’яч вже в пусті ворота. А на останній хвилині “Гренадери” в черговий раз вразили всіх, хто спостерігав за матчем: граючи з одним із лідерів групи F, за рахунку 2:2 вони випустили 5-го польового гравця! Нічого хорошого з цього не вийшло . Навпаки , одного разу Микола Лахтир міг забивати переможний гол, але зі своєї половини поля не влучив в пусті ворота (хоча цього сезону вже забивав такі м’ячі).

Отже, 2:2 і СК “Юніор” опускається на 2-гу сходинку групи F, проте ще має гру в запасі!