Перші результати роботи волонтерського проекту iGov!

IGov476x476«Макарів Інфо» вже писали, про волонтерський проект iGov. Це проект публічності та доступності державних послуг – переведення адміністративних та інших державних послуг в електронний формат.

Волонтери з цього проекту розпочали свою роботу і в Макарівському районі. Перший «пілотний» проект розпочався в с.Колонщина на початку грудня 2015р. І ось вже сьогодні, лише за місяць після старту проекту в районі, можемо разом спостерігати за першими результатами їхньої роботи. Тісна співпраця волонтерів та працівників сільської ради дали конкретні результати. Саме зараз, з будь-якого місця нашої планети, де є доступ до мережі інтернет – можна зайти на сайт iGov.org.ua і замовити відповідні послуги.

На даний момент маємо можливість замовити адміністративну послугу, яку надає селищна рада с.Колонщина, а саме «Присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна».

Тестуються ще 4-и послуги з напрямку: Будівництво, нерухомість, земля. А саме: 1. Реєстрація декларації про початок будівельних робіт. 2. Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт. 3. Реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт. 4. Реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. Найближчим часом будуть доступні інші послуги.

Людям більше не потрібно витрачати багато часу, щоб заповнити відповідні форми та отримати відповідні дозволи. Це зручно для багатьох мешканців, а особливо важливо для тих, хто працює на «відстані», наприклад в м.Київ, чи немає можливості завітати до державних органів.

Запуск такого проекту відкриває нові можливості! І дуже приємно бачити, як такі проекти впроваджуються спільними зусиллями і мають підтримку серед мешканців та керівників громади. Для подальшого та швидшого впровадження електронних послуг у нашому районі потрібні волонтери, люди, котрі зможуть витрачати принаймні годину свого вільного часу в тиждень на користь громаді. А саме потрібно буде спілкуватись з сільськими та селищними радами району.

Без волонтерів залишаються:

Кодрянська селищна рада, Андріївська, Боровська, Бишівська, Великокарашинська, Вільненська, Гавронщинська, Грузчанська, Забуянська, Козичанська, Комарівська, Копилівська, Королівська, Липівська, Лишнянська, Людвинівська, Мар’янівська, Маковищанська, Мостищанська, Мотижинська, Наливайківська, Небелицька, Ніжиловицька, Новосілківська, Опачицька, Пашківська, Плахтянська, Рожівська, Ситняківська, Соснівська, Червонослобідська, Чорногородська, Юрівська, Яблунівська та Ясногородська сільські ради.

Велике прохання, зацікавлених та не байдужих мешканців району, які проживають в цих населених пунктах, зв’язатись з координатором проекту IGov  в нашому районі Тетяною Гончаровою (контактні дані тел. +38 063 140 32 94). Також потрібні ще волонтери з Макарова.

Все, що потрібно зробити, це – ознайомити відповідних працівників з волонтерським проектом iGov, взяти згоду у голів селищних та сільських рад щодо співпраці та взяти контактні данні відповідальних осіб. Надалі співпрацю можливо налагодити через телефон та електронну пошту.

Сподіваємось, даний проект набере обертів і мешканці району зможуть користуватись даним ресурсом не витрачаючи час на відвідування відповідних органів, стояння в довгих чергах за отриманням різних довідок і т.ін. Приємно відчувати, що ми ж все таки йдемо до Європи та цивілізованого світу!

«Макарів Інфо»

Коментарі

Напишіть відгук