Перемога над чинним чемпіоном

19182023_1405638682848361_518342691_oУ неділю, 11 червня відбувся матч IV-го туру Чемпіонату Макарівського району з футболу між нашим молодим колективом – СК “Юніор” та, багаторазовим чемпіоном Макарівського району, ФК “Макарів”. Юніорівці були формальними гостями у цьому поєдинку.

Цей матч по праву вважається Макарівським дербі, адже колективи представляють одне місто і для кожного це протистояння носить надпринциповий характер.

Матч розпочався із хвилини мовчання. Хлопці вшанували пам’ять  Михальченка Олександра Андрійовича, батька Євгена Михальченка, гравця ФК “Макарів” і просто нашого друга.

Зі стартових хвилин поєдинку стало зрозуміло, що настрою на гру позичати нікому не треба, боротьба велася на кожному клаптику поля.

На перших хвилинах матчу гравці ФК “Макарів” мали незначну перевагу на полі, але згодом нашим хлопцям вдалося вирівняти становище. Доволі довгий час жодна з команд не могла забити м’яч у ворота суперника, то в останній момент команду рятував вдалий підкат захисника, то виручала штанга.

Рахунок відкрив Олександр Богдюк на 32-й хвилині матчу, вколотивши м’яч у нижній кут воріт односельчан – 1:0.

Обидві команди намагались діяти обережно, іноді навіть занадто, то ж на перерву гравці пішли з мінімальною перевагою “гостей” на табло.

На відміну від початку першого тайму, молоді юніорівці взяли контроль над грою з самого початку другого відрізку часу і згодом це вилилось у другий забитий гол. Роман Підорін, обійшовши декількох суперників, увійшов до штрафного майданчику і з гострого кута забив м’яч повз голкіпера ФК “Макарів” – 2:0. Перевага наших хлопців зростала, вони не переставали показувати рішучість і впевненість у перемозі. Згодом, не залишивши ніякого шансу противникам, Дмитро Юхименко вколочує 3-ій м’яч у ворота ФК “Макарів”.

Проте далася взнаки розконцентрованість гравців СК “Юніор”, які вже відчували смак “сухої” перемоги, і з 90-ої по 93-тю хвилини, ФК “Макарів” відквитав два голи.

19204867_1405637832848446_1917878437_o3:2 – СК “Юніор” продовжує здобувати перемоги у першості цього чемпіонату і готовий зустріти наступних суперників. Голи забивали: Богдюк Олександр, Підорін Роман, Юхименко Дмитро.

Основний склад: Конда Ярослав, Очеретюк Андрій, Харіханов Артур, Прокопенко Роман, Каленський Віталій, Шовкун Максим, Богдюк Олександр, Підорін Роман, Пилипчук Богдан, Юхименко Дмитро, Шалон Ярослав.

Запасні: Чупа Владислав, Маленко Богдан, Савран Володимир, Дрига Андрій, Савенок Владислав, Лаврик Адріан, Радченко Владислав, Куранда Андрій, Пугач Олександр, Малиновський Сергій.

Головний тренер: Богдюк Сергій Володимирович.

Цими вихідними СК “Юніор” у рамках V-го туру Чемпіонату Макарівського району приймає ФК “Партизан” (с. Кодра). Гра розпочнеться в неділю, 18 червня, у 18:00 на стадіоні ім. Бруквенка. Запрошуємо всіх вболівальників підтримати наш СК “Юніор”.

Вікторія СТОРЧОВА,  прес-секретар ГО «СК «Юніор»