Майбутні захисники відвідали Макарівський районний військовий комісаріат

26.03.15_426 березня для вихованців військово-патріотичного гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (керівник С.Ковальчук) працівники Макарівського районного військового комісаріату провели заняття по розбиранню та збиранню автомату АКМ. Цей захід приурочили до Дня Національної гвардії України.

Юнаки ознайомилися з технікою безпеки при роботі зі зброєю і з великим ентузіазмом долучилися до справи. Кожен по кілька разів розбирав і збирав АКМ. Спробували вони себе і на швидкість, щоправда не кожен зміг виконати вправу згідно нормативів, які озвучив працівник військкомату І.Круподеря. Також юнаки змогли оглянути надані волонтерами бронежилет та каску воїнів НАТО, «начинку» бронежилету й оцінити товщину захисних пластин, приміряти на собі військове обмундирування.

Ігор Круподеря розповів про значення та роль Національної гвардії у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя населення, наголосивши, що сьогодні це є військова еліта українського суспільства.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук