Макарівщина має можливість долучитися до нового інвестиційного проекту в галузі м’ясного вівчарства

30.08.16_5

29 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з представниками громадської спілки “Вівчарство та козівництво України” та господарства “Лісагротех” Макарівського району.

Метою зустрічі було обговорення питання відродження та розвитку м’ясного вівчарства, зокрема реалізації проекту, на базі господарства “Лісагротех”, щодо створення тваринницького комплексу з повним циклом виробництва. Створення племінного (материнського та батьківського) стада, відгодівельних майданчиків, створення спеціалізованої бійні.

Максимальна розрахункова потужність комплексу — одночасне утримання до 18 тис. голів м’ясних овець, що в грошовому еквіваленті становлять більше 20 млн. грн.
Реалізація даного проекту на Макарівщині дозволить створити для жителів району робочі місця (близько 100-120 робочих місць) та збільшити надходження в місцевий бюджет.

Для впровадження даного інвестиційного проекту потрібні землі для вирощування кормової бази для годівлі тварин. Згідно технологічних норм для вирощування овець необхідно 1 га землі на 10 голів.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук