Конкурс малюнку

24.05.16_1024 травня на території Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” пройшов конкурс учнівського малюнку на стінах приміщення котельні ТОВ “Зелена Енергія — Т”.

Ініціатором заходу стала сама компанія з альтернативних видів палива, яка працює із освітнім закладом з 2012 року.

Щоб визначитися з переможцем настінного живопису, на творчу подію завітали голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, голова Макарівської районної ради Олександр Гулак, представник ТОВ “Зелена Енергія — Т” Генріх Дерінг, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Багінська, заступник голови райдержадміністрації Іван Рознай, начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Володимир Тарнавський та інші.

Директор Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” Надія Ащенко подякувала ініціаторам і водночас благодійникам заходу за можливість, надану дітям проявити себе, свій художній талант і бачення.

24.05.16_17“На території цього закладу збудована котельня, діяльність якої забезпечує наша компанія. І дивлячись, як за чотирирічний термін вона змінилася і звісно ж потребувала ремонту, ми вирішили, що пофарбувати її у сірий колір, це буде досить типово для сьогоднішніх будівель. Тому виникла ідея про переформатування її фасаду в арт-площадку для художників. Ми придбали матеріали, які потребували юні митці, і без всілякої тематики просто дали можливість проявитися таланту. Адже тут учні навчаються, проводять час на спортивному майданчику, щоденно проходять повз це приміщення, і саме їм повинно бути комфортно і приємно перебувати тут” – Генріх Дерігнг.

“Це чудова ідея, оскільки діти у нас всі творчі і креативні. Можливо такий захід дасть поштовх для творчості в інших навчальних закладах. А яскраві малюнки додадуть позитиву і світла у буденні дні” – підкреслила Тетяна Семенова.

Переможницею конкурсу стала Даріна Михайлюк, яка тримала з рук представника ТОВ “Зелена Енергія — Т” смартфон. Інші 2 учасники конкурсу Дарья Михальчук та Кирило Чорнозубенко розділили друге місце і отримали в подарунок телефони, а їхні помічники заохочувальні подарунки.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук