Комісія з питань регламенту заслухала прокуратуру Київщини

img_3699

Під час засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції, прокурор Київської області Дмитро Чібісов надав інформацію щодо результатів діяльності органів Прокуратури Київської області за 9 місяців 2016 року.

За інформацією прокурора, протягом девяти місяців 2016 року органами досудового розслідування Київської області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано понад 37 тисяч кримінальних правопорушень. А до суду скеровано понад 5 тисяч матеріалів кримінальних правопорушень. За результатами роботи прокуратури Київської області, судами задоволено 218 позовів прокурорів на суму понад 2 мільярди гривень. Члени постійної комісії, після заслуховування інформації, вирішили взяти інформацію до відома.

Також депутати розглянули звернення та скарги мешканців села Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області щодо виділення земельних ділянок та проведення будівельних робіт на території села. Нагадаємо, що дане питання розглядається не вперше. Минуле засідання регламентної комісії депутати облради провели саме у селі Петропавліська Борщагівка, щоб ознайомитися із ситуацією. Тож, цього разу члени комісії з питань регламенту вирішили звернутись до прокуратури Київської області в рамках існуючих кримінальних проваджень щодо діяльності голови Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради порушити провадження щодо незаконного збагачення. Голова постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції Роман Титикало зауважив, що виникає багато питань щодо отримання цим посадовцем та членами його родини тисяч квадратних метрів житлових та нежитлових приміщень та ділянок по всій Україні.

По іншим питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Джерело: Київська обласна рада

Коментарі

Напишіть відгук