Гучний камбек “Юніора”

27657850_740220012844490_3687914150491293040_nВ Другій лізі Чемпіонату м. Києва з футзалу закінчився груповий етап, який поділив команди на 4 ліги: А, В, С і D. До найсильнішої ліги А потрапили каманди, що зайняли в своїх групах перші та другі місця: “SENSUM”, СК “Юніор”, Бізнесоілгруп, Linevich Group, Дарницький ЗБК, Luxoft а також краща команда, що зайняла 3-тя місце – ФК ЗС України.

У суботу, 3 лютого наша команда проводила перший матч на новому етапі змагань. Суперником “Юніорів” був колектив Дарницького ЗБК.

Цей колектив аж ніяк не можна було недооцінити: в своїй групі вони посіли перше місце, а в своєму складі має Владислава Пасічника, котрий на момент початку поєдинку встиг наколотити 24 м’ячі і більш ніж переконливо очолював список бомбардирів Другої ліги.

27867252_740220339511124_9084400100703004420_nПерші хвилини матчу пройшли за досить рівної гри, а вже на четвертій хвилині матчу рахунок було відкрито. Вдало була завершена блискавична комбінація Дарницького ЗБК.

27545578_740220356177789_6050215668302380760_nВ чотири передачі були повністю пройдена оборона “Юніорів”, а той таки Пасічник вдало направив м’яч під голкіпером – 0:1. Та це стало не єдиною проблемою червоно-чорних. У цьому епізоді голкіпер Олександр Поправка отримав пошкодження, через яке не зміг продовжити гру. Останній рубіж зайняв Андрій Очеретюк.

Досить швидко рахунок вдалося зрівняти. Спрацював квартет Андрія Очеретюка, Олександра Богдюка, Ярослава Шалона та Романа Підоріна. Досить яскравий розіграш м’яча завершився тим, що Роман Підорін опинився на ударній позиції і не схибив, пробивши у дальній кут – 1:1.

27972366_740220426177782_336314295208731687_nПісля цього в залі запанувала гра , схожа на ту, яка була в дебюті поєдинку, хіба що моментів у кожної з команд було більше. На екваторі першого тайму у рамку воріт стає вже третій (!) воротар. Андрія Очеретюка змінює Ярослав Конда, а сам Андрій стає більш звичним для себе польовим гравцем. Однак це не врятувало від пропущеного голу. На 10 хвилині наші суперники розіграли кутовий, який закінчився влучним ударом у верхній кут воріт Сергія Надежного. А вже за хвилину невтомний Пасічник у стилі “а ля Рональдінью” обіграв двох захисників СК “Юніор” та голкіпера, встановивши та табло цифри 1-3.

Весь подальший час першого тайму пройшов в атаках юніорівців. Однак забити так і не вдалося, хоча всі можливості для цього були. Найбільше запам’яталися удар в поперечину Миколи Лахтира, удар в стійку Ярослава Шалона та промах із вбивчої позиції Романа Підоріна. А за 5 секунд до закінчення тайму арбітр зафіксував фол в центрі поля, коли Роман Підорін був готовий завдавати удар по воротах, чим зіпсував гарну нагоду скоротити відставання та викликав справедливее обурення з боку нашої команди. Отже, 1 тайм закінчився з рахунком 1:3.

27857772_740220172844474_4435449248054190660_nПерша чверть другого тайму цілком нагадувала кінцівку першого. “Юніор” – атакував, ЗБК – захищався. Однак ближче до середини тайму команда Дарницького ЗБК почала перехоплювати ініціативу. Зрештою, саме активність опонентів і призвела до четвертого пропущеного м’яча. На 27-й хвилині Микола Лахтир занадто слабко віддав передачу на Дениса Литвина біля своїх воріт. Як наслідок – четвертий пропущений м’яч. Здавалося, що Олександр Малиш похоронив “Юніор”.

Коли на 29-й хвилині Максим Шовкун замкнув на дальній стійці простріл від Миколи Лахтира і зробив рахунок 2:4, ніхто і уявити на міг, що за останню чверть матчу гравці СК “Юніор” зможуть перевернути все з ніг на голову. А саме так воно і сталося!

За 7 хвилин 15 секунд до фінального свистка юніори беруть тайм-аут. Прийнято рішення у ворота поставити Миколу Лахтира який став уже четвертим(!!!) за цю гру голкіпером у складі нашої команди. Таким чином здійснювався ще більший тиск на ворота суперника, адже Микола вдало підключався до атак.

27751619_740220302844461_3377228569311739652_nНа 35-й хвилині Ярослав Шалон самостійно здійснив прохід від центральної лінії в кут майданчика, звідки виконав простріл до штрафного. Здавалося, що захисники ліквідували небезпеку, проте так не вважав Роман Головатюк, котрий першим після рикошету дотиком обробив м’яч, а другим відправив його у ворота – 3:4.

Та все ж грати залишалося лише п’ять з половиною хвилин і в успіх “Юніора” могли вірити лише невиправні оптимісти.

Все ж, місце в воротах знову зайняв Ярослав Конда, а команда Дарницького ЗБК міцно засіла на половині поля червоно-чорних. Гравці Дарницького ЗБК дві хвилини тримали наші ворота в облозі, проте забити не змогли. А за три з половиною хвилини до закінчення матчу відбувається кульмінація матчу: Роман Підорін мав вискочити на побачення з голкіпером, проте натрапляє на підніжку від Олександра Малиша. Малиш отримує жовту яка стає для нього другою і покидає поле! Юніор отримує перевагу в одного гравця! І ця перевага була реалізована практично одразу ж. Олександр Богдюк, якого ніхто не зустрічав, пройшов з м’ячем на відстань 8-ми метрів до воріт та віддав чудову передачу Роману Підоріну, якого захисники суперників “загубили” на ближній стійці. Роман неймовірно холоднокровно пробив у ближній кут та зрівняв рахунок у матчі: 4:4!

Залишалося грати три хвилини. Команди були знову у рівних складах і коллектив Дарницького ЗБК всіма силами полетів забивати 5-й гол. Виходило у них це, відверто кажучи, не дуже добре. Контратаки СК “Юніор” виглядали значно гострішими.

27544777_740219862844505_7561917730309489399_nА на останній хвилині настала розв’язка. Коли грати залишалося всього 30 секунд, ЗБК отримали право на аут. І тут герой Дарницького ЗБК Владислав Пасічник, можливо, став антигероєм. Він вирішив повторити свій подвиг та пройти самостійно всю команду “Юніора”, за що і був покараний. Ярослав Шалон разом з Миколою Лахтирем спільними зусиллями змогли відібрати м’яч, тим самим залишивши за спиною двох гравців ЗБК. А захисники що, здавалося, встигали повернутися, могли лише спостерігати, як Ярослав Шалон віддає пас на Олександра Богдюка, а капітан “Юніора” забиває 5-й, переможний для команди гол!

Отже, 5:4, СК “Юніор” у надзвичайно драматичному матчі вириває перемогу і у гарному гуморі готується до нової зустрічі, що відбудеться в суботу, 10 лютого о 15:10 проти команди Бізнесоілгруп!