Громадські слухання в с.Забуяння про добровільне об’єднання територіальних громад

IMG_405528 квітня в с.Забуяння відбулися громадські слухання територіальної громади в яких взяли участь голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига, Забуянський сільський голова М.Герасименко, жителі села та навколишніх сіл. На порядок денний винесено одне питання – про добровільне об’єднання територіальних громад. Забуянській територіальній громаді (с.Соболівка, с.Макарівська Буда, с.Волосінь) пропонується приєднатися до Макарівської територіальної громади з адміністративним центром у селищі Макарів.

Звертаючись до присутніх, Олександр Шутун відзначив, що об’єднання громад дасть можливість для їх розвитку та підвищення економічної спроможності. Адже  загальний обсяг фінансової підтримки розподілятиметься між бюджетами об’єднаних територіальних громад пропорційно до їхньої площі та кількості сільського населення, у такій територіальній громаді з рівною вагою обох цих факторів. Він акцентував увагу на тому, що насамперед у Законі йдеться виключно про добровільне об’єднанання, тому долю своїх громад мають вирішувати самі мешканці.

IMG_4067Забуянський сільський голова Михайло Герасименко висловив своє бачення з приводу можливого об’єднанання територіальних громад.

За підсумками громадських слухань, прийнято рішення  не надавати згоду на об’єднання Забуянської сільської ради (с. с.Соболівка, с.Макарівська Буда, с.Волосінь) з Макарівською територіальною громадою. Повернутися до розгляду питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад після прийняття всіх відповідних нормативно- правових актів, які б регулювали відносини об’єднанання територіальних громад.

IMG_4068

Джерело: Макарівська районна рада

Коментарі

Напишіть відгук