Громада с. Грузьке знову підняла питання діяльності ТОВ “Агроленд – 1”

27.06.17_2Знову з настанням літньої пори активна громадськість с. Грузьке підняла питання діяльності свиноферми — ТОВ “Агроленд — 1”, оскільки підприємство працює без очисних споруд, що спричиняє поширенню неприємного запаху від життєдіяльності тварин.

Тому, для зняття напруги та вирішення, в решті-решт, даної ситуації, 27 червня керівники району провели зустріч з представниками громади с. Грузьке, Гружчанським сільським головою Л.Караном, керівником ТОВ “Агроленд — 1” Д.Ерікян, в. о. начальника управління “Держпрожспоживслужби” О.Гнатюком, завідувачем сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко та депутатом Макарівської районної ради Д.Ларчиковим.

Протягом тривалої дискусії було узгоджено з Гружчанським сільським головою про проведення найближчим часом засідання сесії сільської ради з даного питання та визначення термінів проведення громадських слухань, чи громадського зібрання, з врегулювання ситуації, відповідно до чинного законодавства, залучаючи всю громаду.

Джерело: Макарівська РДА

Коментарі

Напишіть відгук