ФІНАЛ Select League 2016/17

18120020_1353535954725301_1966494566_o

23 квітня у залі спорткомплекса КПІ на честь СК «Макарів» лунало «We are the champions»: наша команда святкувала перемогу в Select League 2016/2017!

Шлях макарівців у цьому турнірі почався ще в листопаді 2016 р. Тоді, після нічиї у першому турі проти «Небесної Криниці» мало хто вірив у молоду команду. За ці півроку гравцы прогресували семимильними кроками, і саме зелено-білі тримають у своїх руках заповітний кубок, а на їх грудях – медалі переможців!

У фіналі СК «Макарів» протистояла команда «ТСП-2». Варто сказати, ці команди зустрічалися у 6-му турі Ліги А, і тоді перемогли «ТСП-2» з рахунком 5:2. У вирішальному матчі, через травму, команді СК «Макарів» не міг допомогти кращий бомбардир команди Роман Підорін. Не дивлячись на це макарівці підійшли до матчу у бойовому настрої.

18120098_1353535944725302_2104137729_oЗ перших хвилин стало помітно, що це фінал: жодна із команд не хотіла віддавати ініціативи. Моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт, хоча, якщо бути відвертим, у першій частині гри мінімальну перевагу мала команда «ТСП-2», і їхній гол можна вважати логічним. 0:1 – після першого тайму і, пам’ятаючи рахунок минулої зустрічі, на шансах перемогти можна було ставити хрест.

18191483_1353535938058636_871714493_nПроте у другому таймі наша команда вийшла на паркет і перевернула все з ніг на голову! Тиск на ворота суперника посилювався з кожною хвилиною і незабаром, після точної прострільної передачі Романа Прокопенка, Олександр Богдюк зрівняв рахунок. На цьому «юніори» не зупинилися і ближче до завершення мату Роман Прокопенко, після розіграшу кутового, зробив рахунок 2:1! «ТСП-2» побігли відіграватися, але наша команда грамотно оборонялася і не дозволила забити гол у свої ворота, втримавши фінальний натиск суперника. Більше того, на останніх секундах Максим Шовкун мав забивати третій гол, але, на жаль, йому не вдалося влучити у ворота. 2:1 і СК «Макарів» здобуває історичну для Макарівщини перемогу!