Домашня перемога ФК “Здвиж”

19204847_1428783270519714_33129470_o11 червня у Макарові на стадіоні імені М.Х. Бруквенка ФК «Здвиж» проводив свій перший домашній матч в рамках першості Київської області з футболу.

На трибунах стадіону зібралося близько сотні вболівальників команди з с. Маковище. З перших хвилин червоно-білі пішли в атаку. Уже на 2 хвилині по воротах ДГ «Шевченківське» був нанесено перший удар. Атака за атакою накочувалася на ворота команди з Тетіївського району. Особливо у ФК «Здвиж» виділявся лівий фланг, на якому в атаку вів товаришів Сергій Горбецький. Досить вдало до його атакувальних дій підключався Олександр Горбань.

Всі хто був присутній в цей день на трибунах розумів, що гол не за горами. Адже за першій 15 хвилин червоно-білі створили три небезпечних моменти біля воріт суперників. У той же час гра у команди ДГ «Шевечнківське» не клеїлася. Гравцям з Тетіївського району не вдавалося зробити більш трьох точних пасів.

19204832_1428783260519715_710146990_oІ як результат на 20-й хвилині нападаючий ФК «Здвиж» Сухенко, увінчав чергову атаку невідпорним ударом – 1:0. Лише після цього ДГ «Шевченківське» вдалося відсунути гру від своїх воріт. І навіть провести кілька атак. Одного разу ФК «Здвиж» врятував воротар, відбивши м’яч в карколомному стрибку.

Після перерви гравці ДГ «Шевченківське» вийшли налаштованими відіграватися. Другий тайм розпочався з гострих атак команди з Тетіївського району. Кілька небезпечних моментів виникло біля воріт команди з с. Маковище. Спочатку врятував голкіпер, а коли і він уже був безсилим на допомогу прийшла поперечка воріт.

Не озброєним оком було помітно, що гравці ФК «Здвиж» почали підсідати і в цей час тренери червоно-білих провели кілька вдалих замін, освіживши середню лінію команди.

Як результат на 71-й хвилині в ворота ДГ «Шевченківське» влітає другий м’яч. Це Сергій Горбецький краще всіх зорієнтувався у штрафному майданчику та пробив повз воротаря – 2:0.

Після другого м’яча уже ні у кого з присутніх на стадіоні не виникало сумніву щодо переможця.

19197439_1428783267186381_243480220_oВітаємо ФК «Здвиж» з черговою перемогою, яка стала першою домашньою та дякуємо за свято футболу у Макарові.. Також бажаємо швидко видужування лідеру команди Євгену Черналівському, який спостерігав за грою з лавки запасних.

ФК «ЗДВИЖ» (с. Маковище) – ДГ «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ» (Тетіївський р-н) – 2:0 (Сухенко, 20; Горбецький, 71).

Джерело: «Макарівські вісті»